• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

mobil legutóbbi tartalma

  1. Játékkal kapcsolatos kérdések

    köszönöm már megvan
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Mi az a macska aromaterápia ? a feladat szerint azt kellene készítenem egyet de nem tudom hol lehet azt termelni tud valaki segíteni ?
  3. 2020 Mágikus ereklyeminta

    9. sor 8. oszlop elixir helyett varázspor kellene
  4. 2020 Elvenar kincses térképe

    Erdei Elfek Szakrális Pap
  5. tablett

    Csak jelentkezz be a belépéshez a felhasználói neveddel és jelszavaddal.
  6. Nincs tervben RÚNÁK

    Sok játékosnak vannak olyan rúnáik amikre már nem lesz szüksége, jó lenne ha azokat is lehetne valahogy hasznosítani. Lehetne cserélni másik rúnára, persze nem 1:1 arányban, vagy lehessen eladni úgy mint az épületeket, vagy akármilyen megoldás jó lenne mert csak áll a raktárban
  7. 2020 Gyémántok ládája

    4
  8. 2020 Különbség kereső játék

    8 eltérés
  9. Kibeszélő Új verzió: 1.54

    Helló Hát ez a fejlesztés csak bosszúságot hozott, begyűjtöttem a fagyantát, még bűbájt is tettem rá hogy több legyen mert kell a fejlesztéshez és a begyűjtés sikerült csak nem tudom hová lett mert a raktárban nincs, sajnos azt nem tudom hogy a többi manufaktúrából begyűjtött termék is köddé...
  10. Ne legyünk klickelőgépek, szünjön meg a pörgetés!

    sokkal jobb lenne egy legördülő menü amiből ki lehetne választani a megfelelő feladatot, így nem kellene végigpörgetni az összes feladatot
  11. Újra "lottó"

    acél-kristály-elixir
Fent