• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

meet legutóbbi tartalma

  1. meet

    Mennydörgő Wattacukrok toborzás

    Sziasztok! Aktív, játszani tudó és akaró tagokat keresünk. Jelentkezhet új játékos is, nem a szint számít. Üdv meet
  2. meet

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Fentről a 9. sorban balról a 8. ereklye elixir, de varázspor kellene oda.
  3. meet

    Kibeszélő Kihívások

    Szia! Az elején én is bizonytalan voltam a kimenetelében. 6 műhelyem volt alapból. Felhúztam még 6-ot. Tehát még csak sok extra hely sem kellett hozzá, s fejleszteni sem kellett őket. Sokkal több időt sem töltöttem a játékkal, mint amit normál körülmények között töltök. Igaz még 100 medál...
  4. meet

    Kibeszélő Kihívások

    Még böngészőben sem megy :). Majd ha megették az ebédet ;)
  5. meet

    Kibeszélő Téli Varázs

    Köszönöm :)
  6. meet

    Kibeszélő Téli Varázs

    Sziasztok. Várható, hogy most is lesz duplázós nap az eventben? Köszönöm.
  7. meet

    Kibeszélő Új verzió: 1.68

    Sziasztok! A HTML verzió újra működik Linuxon. Viszont ha bármilyen ablakot nyitok, a bezárás felirat a kép tetején - a lakosság számát kitakarva - ott marad, még valahová nem klikkelek. Köszönöm :)
  8. meet

    Kibeszélő Új verzió: 1.66

    Köszönöm a választ Hoshi. Megoldottam, mert a családban van wines gép is, és ott átállítottam.
  9. meet

    Kibeszélő Új verzió: 1.66

    Szia! Frissítés óta semmilyen böngészőben nem megy Linux alatt a html verzió. Chrome és Mozilla alatt is kipróbáltam. A város kiválasztása után csak a folyamatjelző forog a kék háttérnél, s nem tölti be a várost.
Fent