• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Luna1 legutóbbi tartalma

  1. Luna1

    2020 Gyémántok ládája

    14
  2. Luna1

    Kibeszélő Új verzió: 1.76 (ÁPRILIS BOLONDJA)

    Köszönöm Hoshi ! Kora reggel széppé varázsoltad a napomat ! :D Igaz , a kávémba majdnem belefulladtam amikor a függőleges forgatás szóba került ( elképzeltem amint a feje tetejéra állitom a városom ) . Gratulálok ! Nagy poén volt ! :D :D :D
  3. Luna1

    Inkák öröksége tagokat keres

    Az Inkák öröksége testvériség aktiv tagokat keres . Ha szeretsz jó hangulatban , jó társaságban játszani , és napi szinten tudsz időt szakitani a játékra , akkor várunk szeretettel .
  4. Luna1

    Újra "lottó"

    Márvány , Selyem , Drágakő
  5. Luna1

    Lezárva Kufár visszaállítása

    Szerintem sokunknak nem tetszik az új Kufár, ezért kérésedet , javaslatodat támogatom .
  6. Luna1

    Bónusz hatása a mannatermelésre

    Jó ötlet ! Támogatom !
  7. Luna1

    Kibeszélő Új verzió: 1.20

    Elképzelhető , hogy holnap indul , mert ott nem kezdődött el a bajnokság tegnap .
  8. Luna1

    Karácsony!

    Juhász Gyula - Karácsony felé Szép Tündérország támad föl szívemben Ilyenkor decemberben. A szeretetnek csillagára nézek, Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet, Ilyenkor decemberben. …Bizalmas szívvel járom a világot, S amit az élet vágott, Beheggesztem a sebet a szívemben, És hiszek újra égi...
  9. Luna1

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Valóban ! Főleg ha még bajnokság sem lesz ! :eek::cool:
  10. Luna1

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Nem kémkedik ! Hivatalos naponta 1 kávéra !;):D
  11. Luna1

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Nagyon helyes ! Várlak naponta !:D:D
  12. Luna1

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Ez az én kis városom ! :D
  13. Luna1

    Tag toborzás!

    falka harcosok városa várja 3 tag jelentkezését egy nagyon jó csapatba ! Jelentkezz bátran , szeretettel várunk !
  14. Luna1

    Virágpor Lottó

    Vagy csak én voltam figyelmetlen, de már megtaláltam . :D:D:D
Fent