• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

LestaR legutóbbi tartalma

  1. LestaR

    Kibeszélő Tiltott Romok

    Szóval azt gondolod, hogy amikor én ez elkezdtem (kb 1,5 - 2 évvel a szerver indulása után), akkor voltak szettek, vagy szerezhető gyémántok, ami most ott van mindenkinek. A bajnokság olyan volt, hogy akkor a szomszédokkal lehetett volna szövetkezni, event-ek is ritkábban voltak (ennek most is...
  2. LestaR

    Kibeszélő Tiltott Romok

    A várososdat és a helyezésedet elnézve, már nem ez az első evented. Szerintem látod a ciklikus változásokat.. Nem csak tőled, de másoktól is halottam ill olvastam korábban, hogy "nagyon nehéz legyőzni az új tartományokban a seregeket", de MI A frászért kell előre befoglalni azokat, mikor jól...
  3. LestaR

    Kibeszélő Téli Varázs

    Itt vagyok : 41 ... fedezze egy tartomány... Szóval bár milyen harcba belekezdhetek :cool: Erről most a Kelly hősei ugrott be: "Alkossunk háromszöget! Én vagyok a csúcs!!"
  4. LestaR

    Kibeszélő Téli Varázs

    Én megkérnélek, hogy legközelebb, ilyen fordítást, NE tegyél fel, mert ez valami borzalom. Bár pl azon a 8 PC-sen jót röhögtem.. De INKÁBB NE!!
  5. LestaR

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2021

    Nagyra értékelem a tevékenységedet, és köszönöm.. A szemem nem nagyon viseli jól ezt a fehér összeállítást pláne nem az este folyamán.. Esetleg lehetne arról szó, hogy ezt a táblázatot megosztod, vagy a feladatsort egyszerű szövegként, egy HSZ-be teszed.
  6. LestaR

    Kibeszélő Bajnokság változások

    "Ó szentséges tervezőm.." Nos Igen jól láttam meg, hogy mit fog jelenteni számomra ez a bajnokság, bár teszem hozzá becsülgetéses írásom a valósághoz képest túl optimista volt anno... ((5 lapja)) Régóta csak azért játszom, hogy lássam az új fajokat, ezért elég takaréklángon égetem az áruk...
  7. LestaR

    Kibeszélő Bajnokság változások

    De rég fóumoztam, nem mintha ... Némileg egyetértek Sweet WateRrel a videó megtekintése után, bár teljesen más szempontból. Amit felfogtam, ha nem akarom "égetni" a csapataimat, akkor 24 (elvileg a csoda miatt csak 12...) óra nem lesz elég, hogy a rám szabott kvótát teljesítsem, és ez baj...
  8. LestaR

    Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

    Valóban utolsó fajos esetben ez a napi nyeremény kb." -10" ér. Én lehet, hogy több mint féléve nem nagyon ügyködöm a termelésen, csak a katonákat és az érzékeny árukat készítem, - nyilván ha túl szalad az alapanyagom, bár ez ritkán van, akkor gyártok mást is, meg mikor eventek vannak. Tény hova...
  9. LestaR

    Kibeszélő A Főnix-kultusz gyülekezője

    Bakker, fejlesztők már megint elvették az egésztől a kedvem. Kb 1,5 - 2m-ről nézem a monitor, és megállapíthatom, hogy a feladatokat, akár fekete alapon fekete betűvel is írhatták volna és 5 betű méretettel kisebb is lehetne..:mad::eek: Ha meg felnagyítom a böngészőt, hogy el tudjam olvasni jó...
  10. LestaR

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Ha te így látod, az kb. a te gondod. Adnék tippet, hogy miért lehet jó: - 100%-os váratlan ajándék, - ha nem harcolsz a Valorián dicsőség az neked nem pálya, ha igen akkor segítség - és itt van mindjárt a királyi restauráció is, - vagy...
  11. LestaR

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Sziasztok Ez azért már nagyon durva, barkácsolás címszó alatt 4 slotban állateledel van. Bezzeg királyi restauráció ha van, akkor is mindig csak egy. Jó lenne, ha abból is lenne több. :) Jelen pillanatban én is úgy vagyok a főnixekkel, hogy nem sok értelme van számomra egyiknek sem >>> az...
  12. LestaR

    Kibeszélő Karnevál esemény

    A játék, most tényleg k.b@...tt nagy fejlődést mutat: eljátszottam 1320 cukorkát, úgy hogy egyetlen darab napi díjat nyertem volna és kb. egyszer volt, hogy kaptam 100 cukorkát. Szóval, aki megállpította, hogy milyen jók nyerési esélyek, az egyszerűen jobb ha meg se mert szólalni. ( :( )...
  13. LestaR

    Kibeszélő Új verzió: 1.69

    Igen vannak, bajok.. Nem is lassan, el kellene már kezdeni egy 2.0 -ás verzió készítését, addig megjátszanánk ezzel a motorral, bár teszem hozzá ezt a nyári idő szakban kellene. Amikor inkább uborka szezon van, - természetesen a fejlesztők is szeretnének pihenni, a kis elhúzódást kora őszre...
  14. LestaR

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Királyi Restaurációs bűbájjal kapcsolatban. Szerintem egy kicsit túl misztifikált az a történet, hogy olyan bonyolult... Mondjuk inkább azt, hogy nem volt annyira prioritás. Mindegy "tegyük fel legyen bonyolult", engem az jobban zavar, hogy fogalmam sincs mennyi tervrajzom van :rolleyes:, csak...
Fent