• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Legolas- legutóbbi tartalma

  1. Testvériség kersetetik

    Elffater haverjai klánba (Winyandor) aktív tesókat keresünk. Nem baj, ha kicsi vagy, csak légy aktív, segítjük a fejlődésed. Legolas-
  2. Bemutatkozás

    Milyen karakternéven játszol? Esetleg váltsunk üzenetet a játékban
  3. Kaland

    Meg tudná, mondani valaki, hogy létezik-e valami olyan felület, ahol összesítve szerepelnek a szerverek kalandgyőztesei? Előre is köszi.
  4. Fejlődő épületek

    Igen, a barkács ad mindent, amid MÉG nincs! De ami már van a raktárban, vagy a városban abból nem ad nekem soha. (vagy csak nekem? :) ). Vannak olyan játékosok akiknél 4 (nem tévedésből írtam fentebb) 4 sellők paradicsomát látok fullra húzva. És van akinek 2 10-es jegese ÉS 2 10-es barna medvéje...
  5. Fejlődő épületek

    Több mint 3 éve játszom, de máig nem tudom, hogy hogyan lehet egyfajta fejlődő épületből 4-et!!! szerezni? Én vagyok a béna, vagy van valami titka? (Azért is érdekelne, mert némelyik épülethez - ami már fullosra húzva le van téve, van még akár 2-re való fejlesztőm is a raktárban, mert szórta...
  6. Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    A pályák végét jelölő zászlónál, a bal alsó sarokban, az "i" betű alatt. Ez szuper jó újítás
  7. Kibeszélő Megújult Testvériségi Kalandok

    Valóban van humorérzékük a fejlesztőknek a kiscsapatok kalandozási kedvének letörését illetően. Bár én nem a druida pálcára gondolok. Ha netán szeretne bárki helyezést is elérni esetleg, nos ezt a az álmot kár dédelgetnie, mert a szellem jelvényhez tartozó csaták számának megemelése kb. el is...
  8. Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Sziasztok! Ugyanezekkel a gondolatokkal érkeztem én is. (Gondoltam, írok a supportnak, csak előbb benézek ide). Mert hogy ma még játékban sem voltam, amikor elkezdtek (más csoportos felületünkön) rám írogatni a társaim, hogy miért nem lehet hozzám pakolni. És hogy akkor mi legyen a TP lánccal...
  9. Kibeszélő Tiltott Romok

    Nem mindent! Egyet is értettem veled ebben fentebb. De , hogy mostanában semmit??? Egy magát ingyenesnek hirdető játékban? A játékosok sokfélék, nem gondolnám, hogy aggódni kellene azon, hogy ezután nem fog vásárolni az, aki eddig szokott, akkor, ha korrekten megírják előre, hogy srácok ez egy...
  10. Kibeszélő Tiltott Romok

    Sziasztok! Azért jöttem ma ide olvasgatni, mert én is a napidíjakat keresgélem régóta, de Rikari és Cyklon hozzászólásai alapján átértékeltem ezt a dolgot, elfogadom, hogy ez így van jól. Azzal is egyet értek, hogy én sem csinálnám ingyen. Ám azért ezzel van némi bajom. Az érthető, hogy a...
  11. Elffater Haverjai új haverokat keresnek

    Aki érdeklődik nagyszerű csapatunk után, és lenne a haverunk...: Kommunikatív, aktív, kihívásokat kedvelő tesót keresünk! Teljesíthető elvárásaink vannak, melyért cserébe támogatást, gyors fejlődést és egy összetartó közösséget adunk. Feltétel: járj legalább a 6. korban. Minden mást...
  12. 2021 Mire gondoltunk?

  13. 2021 Mire gondoltunk?

    ELVENARI KERESKEDELEMI KÖZPONT
Fent