• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

ladyhawks legutóbbi tartalma

  1. 2021 Eltérések Keresése♥

    6 eltérés van szerintem.
  2. Kalandozó elkészült tárgyai (testvériség kaland)

    Köszi, közben megtaláltam.
  3. Kalandozó elkészült tárgyai (testvériség kaland)

    Sziasztok, honnan lehetne megtudni, hogy a kalandokban a jelvények készítéséhez mi kell? Azaz például a "Törpe sörfőzde" jelvényhez mit kell készíteni. Van valamilyen lista valahol? Válaszotokat előre is köszönöm.
  4. 2020 Különbség kereső játék

    Sziasztok, 10 különbség van szerintem.
  5. Réé testvérisége

    Sziasztok, a Réé testvérisége aktív tagokat keres. Mi egy nyugodt, nem rohanó játékot játszunk. Semmi sem kötelező, csak kérjük, hogy ha tudsz szállj be a bajnokságokba, kalandokba. Nézz meg minket és jelentkezz, szeretettel várunk mindenkit.
  6. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, szeretném megkérdezni, hogy lehet-e tudni előre, hogy mikor indulnak a testvériségi kalandok? Válaszaitokat köszönöm.
  7. Csapongó

    Nagyon köszönöm
  8. Csapongó

    Sziasztok, nem nagyon vagyok jártas itt a fórumon, így nem tudom hol is tegyem fel a kérdésemet. Ami az lenne: meg lehet valahonnan tudni a soron következő Testvériségi kaland feladatsorát? Válaszotokat köszönöm előre is. ladyhawks
  9. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm Köszönöm
  10. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, megtudja valaki mondani, hogy a mostani Főnix kultuszban lesz-e még duplatollat adó nap? Köszönöm
  11. Segítséget szeretnénk kérni

    Köszönöm
  12. Segítséget szeretnénk kérni

    Sziasztok, a fiam is játszik de fogalma sincs hogy milyen e-mail címmel kezdte a játékot. Azt szeretzném kérdezni , hogy hogyan lehet új e-mail címet megadni? Köszönöm.
Fent