• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

lacivip legutóbbi tartalma

  1. lacivip

    Jatekosokat keresunk, a V.I.P testverisegbe

    Jatekosokat keresunk, a V.I.P testverisegbe, akkar tobb testver is johet, akik aktivak,es a bajnokit is csinajak es testveri jatekokat is szeretik Winyandor szerveren keresetek => lacivip fomagus vagy a masik szerveren is ott vagyunk ott jelenleg 1 testvert keresunk aki aktiv, a fomagusal meg...
  2. lacivip

    V.I.P - testveriseg tagokat keres

    Sziasztok!, aktiv testvereket keresek!
  3. lacivip

    V.I.P - testvériség tagokat keres!

    Sziasztok!, aktiv testvereket keresek!
  4. lacivip

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    Sziasztok meg nem tartok ott!,de remelem jo lesz a valasz ,,Amuni macska, Bastet
  5. lacivip

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok!, kedvenc épületem az Elvenarban ,,Holdkotar'' es aszt szeretem benne hogy jol nez ki,es a lakossag,kultura es arut is termel meg a holdkotar keszlet is jo,es jol mutat a varosban is!, az epulet.
  6. lacivip

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Sziasztok!, kedvenc épületem az Elvenarban ,,Holdkotar'' es aszt szeretem benne hogy jol nez ki,es a lakossag,kultura es arut is termel meg a holdkotar keszlet is jo,es jol mutat a varosban is!, az epulet. Udv!; lacivip
  7. lacivip

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok,egy nagy problemam van,a terkepen harcoltam es el fogyot a katonam,es egybol le vette a gyemantot,szeretnem vissza kapni a gyemantot,mar masodjara jarom meg hogy el vette a gyemantjaimat,jo volna ha vissza kaphatnam :(
  8. lacivip

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok,szeretnem kerdezni hogy vissza kaphatnam e a gyemantokat?,mert a terkepen harcoltam es nem kerdez ra ha elfogyot a katonam egybol le vette a gyemantot :( es az nagyon kenne,mi tevo legyek?
Fent