• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

koppanyi aga legutóbbi tartalma

  1. Augusztusi nyereményjáték - Menekülés a hőség elől

    Sziasztok, Ha torpedóznék, akkor én így helyezném el az épületeket: Köszi a játékot!
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kedves @Cyklon, Jól gondolom, hogy azért nem tudom én sem fejleszteni a harmónia ligetemet 3as szintre, mert nem 2-2-2 együttes kell, hanem 3-3-3?
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia, Köszi, sikerült, megvan minden épület! :)
  4. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, Találkozott más is olyan problémával, hogy androidos mobilon játszva eltűntek épületek? Manufaktúrák nem látszódnak, ha ráklikkelek az üresnek tűnő helyre, feljön a gyártás menü, és tudok is gyártani, tehát ott van, de csak a füvet látom... Play áruházban nincs frissítés hozzá... Mit...
  5. 2023 Furfangos Július

    Sziasztok, Szerintem így ültek: 1. szék Garm 2. szék - 3. szék Arlox 4. szék Linsee 5. szék Lizzi 6. szék - 7. szék Tird 8. szék - Köszi a játékot!
  6. 2023 Májusi Fórum Nyereményjáték - A Madarak és Fák napja

    Sziasztok! Szerintem a 23-as a kakukktojás. Köszi a játékot!
  7. 2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    Köszönöm a játékot és a nyereményt is! :) Gratula mindenkinek! :)
  8. 2023 Tavaszi Fórum Nyereményjáték 2023

    Sziasztok, A válaszaim: 01. Hamis 02. Hamis 03. Igaz 04. Hamis 05. Igaz 06. Igaz 07. Igaz 08. Hamis 09. Igaz 10. Hamis 11. Hamis 12. Hamis 13. Igaz 14. Igaz 15. Hamis 16. Hamis 17. Igaz 18. Hamis 19. Igaz 20. Igaz 21. Hamis 22. Hamis 23. Igaz 24.Hamis 25. Hamis Köszönöm a játékot - jöhet a...
  9. 2023 Játszatok velünk és gazdagodjatok gyémántokkal

    Sziasztok, A megoldás: Felső rész: Varázslatos lakóépület Arkán intézet Repülő hajó Áldás Zsoldostábor Szenátus Lila virágú fák Óriás csigapalota Kaszárnya Alsó rész Zsákutca Arany szakadék Ragyogó jelzőtábla Áruk Napfarm Drágakő manufaktúra Ork portál Kelet-nyugati csatorna Lakóépület...
  10. Továbbítva Helyesírási hiba

    Kedves Support, A Csapatszellem korban az "Újragyűjtés és találmány/Felemelkedett áruk?" feladat leírásban a "hallomm" szót szerintem "hallom"-ként kellene írni . Köszi, ha javítjátok! Üdv, aga
  11. 2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    Sziasztok, A megfejtés: "karácsonyi meglepetés" Köszi és kellemes ünnepeket!
  12. 2021 Őszi fórumjáték

    Sziasztok, Ha jól számoltam, akkor 38 db levél van a képen... :) Üdv,
  13. 2021 Szerencse épületek

    Sziasztok, Az én büszkeségem a Gravitációs Fogadó: sok energiát fektettem a fórumjátékok megfejtéseibe (hogy megnyerjem), és elég ritka épület, hogy úgy vigyázzak rá, mint a szemem fényére :)
  14. 2. Feladat - Igaz-Hamis játék

    Köszönöm szépen! Gratulálok a nyerteseknek és további hasonló izgalmas játékokat kívánok magunknak :)
  15. 3. Feladat - Mi a kedvenc épületed és miért?

    El kellett gondolkodni a válaszon, ugyanis a gyémántadó épületek (kívánságkút, dzsinn) igen hasznosak, de sajnos az időlimit miatt "hamar kimerülnek". Így a tűzfőnix győzött: a folyamatos portálprofit termelés mellett az etetést követő plussz sebzés minden csatában szükséges (kiegészítve...
Fent