• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

kisszalanczy legutóbbi tartalma

  1. Mana Termelés

    Sziasztok mana termelésben kérnék tanácsot nem rég léptem át erdei elfek korba és van 6 szomorú fűz és 2 fesztivál kereskedőm, a begyűjtésnél mi a jobb ha hagyom hogy gyűljön vagy gyűjtsem be amikor el érhetők??
  2. A fajokról bővebben - Erdei Elfek

    Sziasztok az a kérdésem hogy a Szomorú fűzet érdemes e lecserélni fesztivál kereskedőre az erdei elfek korban vagy csak inkább későbbi korokban vagy érdemes e egyáltalán le cserélni rá?
  3. Barkácsolásról kérdések

    Sziasztok a varázslatos sakk-készlet-el kapcsolatban lenne kérdésem hogy meg csináltam a szettet de már két korral alattam van és nem akarok királyit használni rá ha ki törlöm akkor újra tudom barkácsolni vagy egyáltalán érdemes-e meg tartanom??
  4. Hány manufaktúra kell a bónuszosokból??

    Üdv olyan kérdésem lenne a bónuszos manufaktúrákból hány darabot érdemes felhúzni, jelenleg 6 fa 2 tekercs és 2 varázsporom van és népesség hiány miatt nem tudtam őket kimaxolni most léptem át orkok és goblinok korba és sok szomszédomnál látom hogy 5 fa 2 tekercs 1 varázspor termelője van...
Fent