• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kira7 legutóbbi tartalma

  1. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.04.25. 21:18 A Diadal Szezonja - Április 29-től A Diadal Szezonja ismételten elérkezik, hogy a napi és heti küldetések teljesítésével hosszú időn keresztül jutalmakat szerezz! Az előző szezonhoz hasonlóan 75 napod lesz arra, hogy a napi és heti küldetésekből szirmokat gyűjts. A...
  2. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a technológia példátlan fúziójában! Áttekintés: Ebben a fejezetben Elvenar megnyitja kapuit a távoli galaxisokból érkező titokzatos látogatók előtt. Ahogy a...
  3. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Így megtalálod: Amit a hírek a discortról betettem Simple írásait az itt a hungárian részen is ott van mind magyarul. A béta hírek azok angolul vannak a discorton azokat lefordítva tettem be ( értelemszerűen )
  4. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — tegnap 11:11-kor Magyarázat: első oszlop a régi értékeket mutatja, a második oszlop az újakat. A második képen látható egy összesítés.
  5. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Én megadtam a játékban használt nick. nevem és hozzá azt az e-mail fiókot amit a játékhoz használok és elfogadta a discort, azon belül van egy hungarian rész az teljesen magyar nyelvű nem kell hozzá angol nyelv tudás . A supporttól tudtok hozzá segítséget kérni hogy miért nem jött össze a...
  6. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Ma a béta verzió jelentősen csökkenti az Ösi csodák varázslattöredék költségeit, és ez a fejlesztés a tervek szerint az összes többi világban is megjelenik a következő kiadási ciklusokban. Miért van szükség a változásra? Az Ősi csodák legutóbbi módosításait követően észrevehető szakadékot...
  7. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — tegnap 21:59-kor Verzió 1.193 - Változásjegyzék Az EN szervereken február 13-tól, az összes többi szerveren február 15-től lesz elérhető. Mobilon ugyanezen a héten lesz elérhető az új verzió. Javítások Láttuk a visszajelzéseiteket arról, hogy szeretnétek valamit visszakapni az Ősi...
  8. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Deadeye Jerry — tegnap 16:32-kor Sziasztok! Egy új Esemény közeleg! A Főnix áldása - Béta verzióban február 14-től A sivatag szívében, a égő nap alatt, Zaharim népe felkészül a legkedveltebb eseményükre - a zöldellő Főnix virágzására. Ahogy közeledik a nap, egy fiatal Zaharim...
  9. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Deadeye Jerry — 2024.02.06. 17:54 Ősi csodák eladása: Egy Ősi Csoda eladásakor mostantól 1 Királyi Helyreállítást (RR) és 2 Kombináló Katalizátort (CC) kapsz az Ősi Csoda minden szintjén. Láttuk a visszajelzéseiteket arról, hogy visszakaptok valamit az Ősi Csodáktól, amire már nincs...
  10. Kira7

    hírek a DiscordróL

    beta> hírek > Deadeye Jerry — tegnap 16:50-kor Ősi csodák követelményei - Miért változtak meg? Az elmúlt napokban láthattuk a visszajelzéseiteket az új követelményekről (katalizátor, királyi helyreállítás és varázslattöredékek kombinálása), amelyekre most minden ősi csodában szükség van. Ez...
  11. Kira7

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Feltettem a bejelentéseket , így már itt is látható :)
  12. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.01.23. 20:01 Ősi Csodák változásai - Néhány nagy fejlesztésre összpontosítva A múlt héten bevezetett Ősi Csoda változások után most szeretnénk néhányat kicsit jobban kiemelni. Kezdetben a néhány nagy gyengítésre helyeztük a hangsúlyt, mivel teljesen átláthatóak akartunk lenni...
  13. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.01.22. 18:45 A Mágia Versenye - Január 29-től Még az elvenari Varázslók Társaságának súlyos ügyei közepette is, ahol a leghatalmasabb varázslók világi és túlvilági gondokkal küzdenek, a kellemes játékok csábítása ellenállhatatlannak bizonyul. Lépjetek be a káprázatos Mágia...
  14. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Simple — 2024.01.19. 19:18 Az Álmok Szezonja - Január 24-től Az Álmok Szezonja ismételten elérkezik, hogy a napi és heti küldetések teljesítésével hosszú időn keresztül jutalmakat szerezz! Az előző szezonhoz hasonlóan 75 napod lesz arra, hogy a napi és heti küldetésekből szirmokat gyűjts. A...
  15. Kira7

    hírek a DiscordróL

    Egy kis betekintés Elvenar 2024-es terveiben Ez az év is sűrű lesz, rendszeres, új tartalmakkal és néhány különleges dologgal. Kíváncsi vagy? Lássunk egy korai ízelítőt! A Végtelenség Tornya fejlesztések Szia, Alina vagyok, játéktervező itt az Elvenarnál, aki a Végtelenség Tornya izgalmas...
Fent