• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kira7 legutóbbi tevékenysége

  • Kira7
    Kira7 válaszolt a hírek a DiscordróL témában.
    Simple — 2024.04.25. 21:18 A Diadal Szezonja - Április 29-től A Diadal Szezonja ismételten elérkezik, hogy a napi és heti küldetések...
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a hírek a DiscordróL témában.
    Üdvözlünk az Égi találkozások fejezetében Elvenarban, ahol a tündék, emberek és földönkívüli lények birodalma összefonódik a mágia és a...
  • Kira7
    Kira7 így reagált Simple bejegyzésére a(z) Játékkal kapcsolatos kérdések témában: Like Like.
    Szia! Ez nem teljesen így van, hiszen a regisztráció a Discord oldalán van, így ebben nem tudunk segíteni, ha valaki fiók létrehozási...
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a Játékkal kapcsolatos kérdések témában.
    Így megtalálod: Amit a hírek a discortról betettem Simple írásait az itt a hungárian részen is ott van mind magyarul. A béta hírek azok...
    • Képernyőkép_19-3-2024_134337_discord.com.jpeg
    • Képernyőkép_19-3-2024_134543_discord.com.jpeg
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a hírek a DiscordróL témában.
    Simple — tegnap 11:11-kor Magyarázat: első oszlop a régi értékeket mutatja, a második oszlop az újakat. A második képen látható egy...
    • Képernyőkép_14-3-2024_172634_discord.com.jpeg
    • Képernyőkép_14-3-2024_172734_discord.com.jpeg
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a Játékkal kapcsolatos kérdések témában.
    Szia! Én megadtam a játékban használt nick. nevem és hozzá azt az e-mail fiókot amit a játékhoz használok és elfogadta a discort, azon...
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a hírek a DiscordróL témában.
    Ma a béta verzió jelentősen csökkenti az Ösi csodák varázslattöredék költségeit, és ez a fejlesztés a tervek szerint az összes többi...
  • Kira7
    Kira7 válaszolt a hírek a DiscordróL témában.
    Simple — tegnap 21:59-kor Verzió 1.193 - Változásjegyzék Az EN szervereken február 13-tól, az összes többi szerveren február 15-től...
Fent