• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Jutka50 legutóbbi tartalma

  1. Segítség!

    Sziasztok! Azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan tudok szőlőgazdaságot szerezni. Válaszotokat előre is köszönöm.
  2. testvériség.

    Sziasztok. azt szeretném meg kérdezni, hogy hogyan lehet Testvériségbe jelentkezni ha tudod a testvériség nevét. Vagy hogyan kell meghívni valakit? Válaszotokat előre is köszönöm.
  3. Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

    Köszi a választ sajna még nem vagyok ott.
  4. Kibeszélő Üdvözöljük az Elementálokat!

    Sziasztok! Hiába utasítottam el több mint 10-et mégsem jött meg. Várjak még? Lesz értelme?
  5. Egyszámjáték újratöltve

    Sziasztok! Sajnos nem tudom hova kell beírni azt, hogy beküldtem a számom, ami a 3-as. Ha nem ide akkor elnézést kérek a tudatlanságomért de nem rég kezdtem a játékot. Üdv : Jutka
  6. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Norki nagyon köszönöm a gyors válaszod Legyen szép napod
  7. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Elég új vagyok a játékba és szeretném kérdezni, hogy hogyan tudok 1 és 2 Bónuszos Manufaktúra ereklyét szerezni mivel ez az egyik feladatom. Válaszotokat előre is köszönöm: Jutka50
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszi a választ.
  9. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! 1 hete kezdtem el a játékot de most megakadtam mert nem tudom hogyan kell Mágusnaplót készítenem. Ha valaki tudja kérlek segítsetek. Előre is köszönöm
Fent