• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Jocika legutóbbi tartalma

  1. Jocika

    Nem hiba Épület fejlesztés

    Köszönöm a hozzászólásokat. Bemásolom a Support-tól kapott válaszomat hátha másnak is segít ha mostanság kezdi a játékot. Mostmár minden tiszta számomra. Mindenkinek jó játékot kívánok! ***** Köszönjük, hogy kapcsolatba léptél az Elvenar Support csapatával. Itt félreértésről lehet szó. Az...
  2. Jocika

    Nem hiba Épület fejlesztés

    Szia! A problémám hogy levonta tőlem, de cserébe nem kaptam semmit. Miről kellene képet küldenem amin ez látszik? Előtte állapotról? Hogy? Nem értek valamit? Köszönöm a hozzászólást.
  3. Jocika

    Nem hiba Épület fejlesztés

    Az első esetben azt hittem hogy az volt a probléma hogy volt még felhasználatlan ereklyém, nem sikerült eleget gyűjteni mind a három fejlesztésére. Megfelelő szinten voltam. A sikertelen fejlesztés után annyi változott hogy már magasabb szintet írt követelményként, mintha megtörtént volna...
  4. Jocika

    Nem hiba Épület fejlesztés

    Köszi a választ. ...de minden feltétel adott volt. Különben nem is engedi hogy rányomjak.
  5. Jocika

    Nem hiba Épület fejlesztés

    Sziasztok! Elköltöttem 9 királyi restaurációt a Tinlug, a Csillagkígyó épületem fejlsztésére. Nem fejlődött. Korábban is tapasztaltam már hasonlót. Akkor az event végén, melyben megszerezhető volt a Khthonikus Kör épületet szerettem volna íly módon tovább léptetni. Mindkét esetben levonta, de az...
Fent