• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

jmonic74 legutóbbi tartalma

  1. jmonic74

    2 fő aktív tagot vár a Bíbor Királyság testvériség

    Nézz meg minket és gyere hozzánk, ha aktív vagy, szívesen látunk. Barátságos, segítőkész csapat vagyunk, nem teljesíthetetlen elvárásokkal. :) Hosszútávra keresünk tagokat, nem csak egy kaland erejéig! ;) Ha jönnél, kérlek írj Adagam főmágusnak vagy nekem, jmonic74-nek. Jó játékot! :)
  2. jmonic74

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    KARÁCSONYI MEGLEPETÉS
  3. jmonic74

    2021 Őszi fórumjáték

    38 színes falevelet számoltam a képen.
  4. jmonic74

    2021 Szerencse épületek

    Most épp a Mézeskalács kastély a kedvencem, mert ad jó cuccokat, ráadásul cuki is. :)
  5. jmonic74

    3. Feladat - Mi a kedvenc épületed és miért?

    Most a Tündérkirálynő rejtekhelye, mert ez volt az első, amit végig tudtam fejleszteni. És az is jó, amiket ad.
  6. jmonic74

    2021 A Föld napja

    Zizi78-nak írtam az előbbit, csak valahogy eltűnt az előzmény. :D
  7. jmonic74

    2021 A Föld napja

    Köszönöm szépen! :) A kivitelezés az enyém, de a minta Pica Pau tervező munkája, az ő mintája alapján horgoltam. Nagyon jó figurái vannak. :)
  8. jmonic74

    2021 A Föld napja

    Gratulálok a nyerteseknek! :)
  9. jmonic74

    2021 A Föld napja

    ElfAndie, ez nagyon rendes tőled! Köszönöm Beni nevében is, de majd ő is ír neked nemsokára. :)
  10. jmonic74

    2021 A Föld napja

    Bocsánat, az előbb véletlenül a fiam, Beni tabletjéről válaszoltam. Amikor iskolában van, vagy alszik, akkor én állítgatni be neki a játékban, amit kell. Csak sajnos most a fórumba is onnan néztem be... :D Szóval köszönöm, csonty76! :)
  11. jmonic74

    2021 A Föld napja

    Sziasztok! Szeretem Földet, a természetet, a madarak csicsergését, és főleg az állatokat. Imádom a macskákat. :) Hobbim a horgolás, főleg állatfigurákat horgolok. Ők az én kis horgolt teremtményeim. :) Nem tudtam, hogy mutathatom-e egyszerre több figurámat, ezért nem egy horgolt állatseregletet...
Fent