• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

icemann64 legutóbbi tartalma

  1. icemann64

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Alulról fölfelé negyedik sor,pont középen,elixir helyett varázspor kellene.
  2. icemann64

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Megnéztem, csak a 30-35. bővítés 78E gyémánt, szerintetek ez a Magyarok pénztárcájához van igazítva?És ez csak 5 hely,a közepe fölött picivel.
  3. icemann64

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok,az új fajjal új megszerezhető tereületeket kaptunk,nem is keveset.A rengeteg üres felderítés után kaptam 1!!!!! területet,és kiírta,hogy limit elérve. Az elvenárral tudok szerezni kettőt,marad 42 üres mező.Ugye nem azt akarjátok mondani, hogy azt csak pénzért lehet megszerezni...
  4. icemann64

    Kibeszélő Nyári Sellők

    Nem úgy vélem, ezek a tények. A másik világban az utolsó fejezetnél járok. Feladat, oldjak fel egy technológiát, vagy fejlesszek 2 épületet 14-es szintre. Kb 1 hét a tecnológia feloldása, és addig nincs épületfejlesztés sem. Ez így rendben van? Mielőtt jönnétek, hogy bontsak,és építsek, az is...
  5. icemann64

    Kibeszélő Nyári Sellők

    A régebbi eventeknél ha 10 ugyan olyan ládát kinyitottam,akkor azért a 3 jutalomból keverve kaptam.Ennél az eventnél csak a leggagyibb nyereményt kapom mindig,a többi csak festmény a falon.Már nem is foglalkozom az egésszel.
  6. icemann64

    Kibeszélő Testvériségi kalandok

    Jó lenne, ha visszakaphatnám a kisállateledelem, mert rátettem a főnix-re,de játszhatatlan a bajnoki.
  7. icemann64

    Harci varázslatok barkácsolás

    4db 2-es szintű pap, és 1db 2-es szintű vadőr volt az ellenség, nekem 4db 3-as szintű pap,és 1 db 3-as szintű ágyus +az 50%+ a főnix-től.Az ellnség létszáma kb 10%-al volt magasabb.A 4-ből 3 papja 100%-os maradt a végére, nevetséges.
  8. icemann64

    Harci varázslatok barkácsolás

    Az mitől van,hogy 3-as szintü papokat kiállítok 2-es szintü papok ellen a bajnokságban, hozzácsapom a tűzfőnix 50%-át,és úgy lever az ellenség,hogy neki az öt papból 3 nem sérül. Létszámban nem sok a különbség, főnix nélkül is hozni kellett volna a csatát.
  9. icemann64

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Igen a régi pályámon sok a hely, nem is arra gondoltam, hanem a kisebbikre,ahova 12db-ot tudtam csak letenni.Ez csak annál játszik, aki szintet lép,a régieket bontotta,az újjakat meg még nem építette föl.
  10. icemann64

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Nézted hány pont kell hozzá?Reálisan a negyed része talán elérhető. Ellőtem 54 bűbájt, és az 540 pont volt. Mint a lottó 5-ös,kb annyi az esély,hogy végigérj 2 nap alatt..(semmi)
  11. icemann64

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    A fejlődésre gondoltam, mivel 3 madarat kaptunk, de az event alatt csak egyet lehetett felfejleszteni. Ha nem lehet a többihez barkácsolni, akkor kidobom őket.
  12. icemann64

    Kibeszélő Főnix Evolúciója

    Sziasztok, az lenne a kérdésem,hogy barkácsolással elérhető lesz a főnix fejlesztése?
  13. icemann64

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok, az normális, hogy megépítem a sötét anyag labirintusát,kiírja hogy 2 óra múlva kész.Én 5 óra múlva lépek be, és az eltelt 3 óra alatt semmit nem termel? Ugyan így vagyok a másik szerveren, a törp gránitbányát építek ,réges rég kész, de amég be nem lépek,nem kezd el termelni.?????
  14. icemann64

    Kibeszélő A Főnix kultusz

    Hol a kívánság kút???? Be lettek izgatva az emberek, és törölve lett???
Fent