• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Icebird legutóbbi tartalma

  1. Icebird

    Csapongó

    Egyetértek Enamel, de mivel nem privátban kerestek meg, így nem privátban fogok válaszolni. Ez viszonylag elég egyértelmű. Másrészt a szót amit Gorduin kimoderált megmondom őszintén nem tudom miért moderálta ki. Próbáltam a lehető legnormálisabban és körültekintően, a legkevésbé bántva...
  2. Icebird

    Csapongó

    Ezt egyszer már megtetted júniusban. Olyan nagyképű stílusban, ami első olvasatra kicsapta a biztosítékot mindenkinél. Ha ragaszkodsz hozzá, be tudom idézni a jelentkezésed, csak elsőre nem akartam, mert miattad nem hiányzik egy eltiltás. :) Egyébként akkor 60e volt a ponthatár, amit akkor épp...
  3. Icebird

    Inspiráló meditáció bűbáj

    Az lenne a javaslatom, hogy az inspiráló meditáció bűbáj is úgy működjön, mint pl. a mágikus műveltség, azaz egyszerre többet is fel lehessen tenni. Ez főleg azért lenne célszerű, hogyha az ember nincs gép előtt mikor lejár, akkor ne álljon addig is a tapasztalai pont termelés ha éppen 10-nél...
  4. Icebird

    Lezárva Gyémántot termelő csoda :)

    Nem feltétlenül kultúrépület, de van akinek már az is sokat segítene, ha szép lassan ki tudná váltani a kezdő gyémánt kupac mellett egy ilyen csoda segítségével pl. az 5. építőjét... támogatom.
  5. Icebird

    Kibeszélő Új verzió: 1.17

    Szia Hoshi, lenne egy kérdésem. Jelenleg 2 helyen lehet megnézni, hogy mikor fog megtörténni a mana amortizáció. A főépület fejlesztésénél a szükséges mana fölé vive az egeret vagy a techfán egy fejlesztéshez szükséges mana mennyiség fölé vive az egeret. Ekkor kiírja, hogy mennyi idő múlva lesz...
  6. Icebird

    Bajnoki 2016.11.08

    A fair az lenne szerintem, ha mindenkit nulláznátok, akinek meg eddig nem volt bugos, az visszakapná a veszteségeit, mind az egységeket, mind a befektetett alapanyagot. Vagy tévedek? A szerzett TP-ket pedig elvesztené. Persze nyilván ez túl bonyolult megoldás lenne... :-(
  7. Icebird

    Bajnoki 2016.11.08

    Ez világos, de akiknek nem volt bugos, az nem csak az időbeli lemaradást kapja meg, hanem az elkészült tartományai is megmaradnak. Ezt azért nem teljesen érzem fair-nek.
  8. Icebird

    Bajnoki 2016.11.08

    Szia Hoshi! Ehhez annyi lenne a kérdésem, hogy aki részt tudott venni és nem tűnnek el a már meglévő tartományai, csak kijavítódik a pontja, akkor a többiek meg plusz időt kapnak, hogy kompenzálják az időbeni lemaradást vagy semmit és így hátrányba kerülnek?
  9. Icebird

    Csapongó

    Hoshi, szerintem nagyon rossz stratégiát követtek... ha "lassítani" akarjátok a játékosokat, abból semmi jó nem lesz, max itthagynak titeket. Ha nem nyújtotok elég kihívást, itthagynak titeket. Egy üzleti alapon működő vállalkozásban az üzletember (márpedig ti azok vagytok, hiszen ez egy...
  10. Icebird

    Kibeszélő Új verzió: 1.14

    Hehe, köszi! :)
  11. Icebird

    Kibeszélő Új verzió: 1.14

    Köszi! :) Viszont úgy tűnik hiába hirdettem, nem lett népszerű. Reménykedtem, hogy ha gyorsan felhúzom és meghirdetem, akkor majd mások szépen felfejlesztik nekem, akiknek kell a rúna, de úgy tűnik ezzel bakot lőttem. :-) Annyi baj legyen, jó pap holtig tanul. :)
  12. Icebird

    Lezárva TP-k vásárlása

    Szerintem ez a topic is lezárható. Bukta az ötlet.
  13. Icebird

    Lezárva TP-k vásárlása

    Hehe.... 2 hónaposan ez még fel sem merült volna bennem... :)
  14. Icebird

    Lezárva Kutatási ranglista

    Úgy érzem ez a téma le is zárható, mivel csúfosan megbukott. :(
  15. Icebird

    Rúnaszilánk adás-vétel

    Elkészült mind a két ork csodám, így akinek rúnára fáj a foga, az ne fogja vissza magát, lehet válogatni! :-)
Fent