• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Hjanos legutóbbi tartalma

  1. Ősi csodák új rendszere

    Köszönöm!
  2. hírek a DiscordróL

    Köszönöm!
  3. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia, csak a T1-es áruk számítanak bele. ( márvány, deszka, acél). Gyors válaszért kérlek, használd a discord felületünket, a fórum kivezetésre kerül. További jó játékot kívánok, Niraya
  4. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm!
  5. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! A Holdkőtárt lehet valamivel túrbózni, hogy többet adjon-tekercs-töredék-?
  6. Ősi csodák új rendszere

    Sziasztok! Köszönöm a fejlesztőknek!:mad: Szerintem a kis városokkal kiszurtak!( V.szint) :( pl. ahhoz ,hogy az aranyszakadékom 13. szintre fejlesszem 13000 bűbájtöredék és 13 kombikati kell!!! Honnan? a toronyból? nem vagyok egy harcmestere!o_O
  7. Testvériségi kaland

    Szia! Köszönöm a választ!:) Miért kerül kivezetésre a fórum? Szerintem ez nem jó irány!:( aki a fórumot akarja használni az azt használja aki a discordot az használja azt, de ez az "antidemokratikus" szemlélet nem vezet sehová.....a választást meg kell hagyni mindenképp!!! Légyszíves jelezd...
  8. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szia! Köszönöm a választ!:) Miért kerül kivezetésre a fórum? Szerintem ez nem jó irány!:( aki a fórumot akarja használni az azt használja aki a discordot az használja azt, de ez az "antidemokratikus" szemlélet nem vezet sehová.....a választást meg kell hagyni mindenképp!!! Légyszíves jelezd...
  9. Testvériségi kaland

    Sziasztok! Tudja esetleg valaki hogy az érző áruk alapvető termékei is beleszámítanak a karkötő gyártásba?
  10. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok!Tudja esetleg valaki hogy az érző áruk alapvető termékei is beleszámítanak a karkötő gyártásba?
  11. Megérkeztek "Reklámék"

    Szia! Köszi az infót! :) Nekem nincs Hobbiszobám! :) (kunyhó 5-s, XVI. fejezetbe vagyok)
  12. 2023 Májusi Fórum Nyereményjáték - A Madarak és Fák napja

    18. A Végtelenség Tornya
  13. Bajnoki - torony

    Sziasztok! Nekem van egy kis városom az Arendyll világban, a III. fejezet elején tartok és lehet bajnokizni és tornyozni is!:cool:
  14. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Sziasztok! Mi lesz az Event fődíjja!
Fent