• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Grafy12 legutóbbi tartalma

  1. 2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  2. Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Ha profilképem alatt a helyezésemre viszem az egerem, akkor a felugró ablakban részletesen látható hogy miből tevődik össze a ranglista pontszámom. Sorrendben fentről lefele: Dolgozó lakosság----Szükséges kultúra---Világtérkép----Ősi csodák---Bajnokságok A kérdésem az, hogy a...
  3. Segítségért járó jutalmat nem kaptam meg

    Egy Ősi Csoda építésének segítségéért kapott jutalmat(5 tapasztalati pont/1 rúnaszilánk) nem kaptam meg Játékverzió: v1.44.4-(4bcaa9a44) (2017-12-18 10:45) Játékvilág: Elvenar Böngésző + verzió: 63.0.3239.84 (Hivatalos verzió) (64 bites) Flash Player verzió: 28.0.0.126 Operációs rendszer...
  4. Kibeszélő A három gleccseróriás

    Az szuper lenne, mert a kéz hiányzik sajnos:)
  5. Kibeszélő A három gleccseróriás

    Ha valamelyik épületet nem sikerült megszerezni(napi) lesz még lehetőség rá? Be fogja még dobni a játék?
  6. Lezárva Prémium épületek és a motivácó

    Utólag már tudom, hogy lehetett volna, de részben ezért reggeltem a fórumra, több napig olvasgattam a fórumot, hátha akad magyarázat, de semmit nem találtam ami megoldást jelentett volna a történtekre. Persze addigra töröltem az épületeket, mivel útban voltak.Ez van, azért túl nagy kár nem ért. :D
  7. Lezárva Prémium épületek és a motivácó

    2 lehetőség van: 1: a fent említett variáció 2: BUG (ebben az esetben 1 okkal több hogy ránézzenek):)
  8. Lezárva Prémium épületek és a motivácó

    Azt, hogy nem mozdítható el az épület amíg nincs fejlesztve. A második fejezetbe lépés után nem tudtam az épületet mozdítani, ami nyilvánvaló okok miatt igen bosszantó volt.
  9. Lezárva Prémium épületek és a motivácó

    Úgy vélem a prémium épületeknél mikor a játékos mondjuk I szintről a II-re lép, nemhogy nem motiváló , hanem egyenesen demotiváló! Ha vásárolok valamit ami prémiumnak van nevezve akkor különlegesre, valami igazán pozitívra vágyik az ember, ettől nevezik prémiumnak. Ezzel szemben ezek az épületek...
  10. feladat teljesitese

    Köszönöm,hogy szóltál!:) Akkor ezek szerint: 1. addig meg sem kapom míg be nem tellik a csík? 2. ebből következően hagyjam összegyűlni a 10TP-t?/
  11. Kibeszélő Halloween küldetéssor

    17. 3 tetszőleges bűbáj Ez a feladat pontosan mit jelent? Termelni kell?
  12. feladat teljesitese

    A tudáspontok tovább termelődnek ha tele van a csík vagy sem, mert ellentmondásos információkat láttam!:confused: Természetesen találtam választ, de maga a rendszer cáfolta meg mikor 13 pontom volt belépéskor.:eek: kilépéskor üres volt a számláló...
  13. feladat teljesitese

    Köszönöm a segítséget! Már értem! Így lényegesen jobbnak látom a lehetőségeket!:)
  14. feladat teljesitese

    Olvastam itt a fórumon a Halloween küldetés teljesítendő pontjait, az lenne a kérdésem, hogy a küldetés a szintekhez van differenciálva, vagy mindenkire ugyanazok a feladatok vonatkoznak? Azért érdekelne mert nyilvánvaló hogy egy hetes szintű épületet, aminek a következő "KUTATÁS"-a még több...
Fent