• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

GP66 legutóbbi tartalma

  1. GP66

    Nem hiba Matek a termelésnövelésnél

    Köszönöm!
  2. GP66

    Nem hiba Matek a termelésnövelésnél

    Ok, alakul. Az aktuálisat írja ki, de hozzácsapta az AranyFőnix 30%-os termelés bónuszát is. Így már értem. A 200+14 az 214. Így a kerekítésekkel elfogadható. Köszönöm, hogy helyrelöktétek az agyamban ezt a kombót! Üdv! Köszi még1x!
  3. GP66

    Nem hiba Matek a termelésnövelésnél

    Sziasztok! Nem értem a matekot az ereklyék álta biztosítt termelésnövelésénél. Ha egy 12-es szintű Deszkamanufaktura 3 óránként termel 44 fát és erre rájön 483% ereklye termelésnövelés, akkor abból, hogy lesz 200? Az nem 212,52 azaz 213? Csatoltam egy 2-es szintű deszkát is és ott sem stimmel...
  4. GP66

    Support Az arany nem gyűjthető be

    Sziasztok! Platform: PC Böngésző: Chrome, Verzió: 106.0.5249.121 (Hivatalos verzió) (64 bites) A kérdés az, hogy ez mikor jelentkezik: Egy lakóépületet fejleszteni kell. Ha befejeződött a fejlesztés, ne nyúljunk hozzá, ne kattintsunk rá. Ezek után meg kell várni, hogy begyűjthető arannyal...
  5. GP66

    Nem hiba Legendás épületek

    Sziasztok! Nagyítási hiba, elnézést.
  6. GP66

    Nem hiba Legendás épületek

    Sziasztok! A Legendás épületek Idézési információs ablakában található: Helytelen : Legendás megicézhető épület Helyes: Legendás megigézhető épület Platform: PC Üdv: GP66
  7. GP66

    Továbbítva Új verzió

    Sziasztok! A mai frissítés tartalmazza a hiba javítását. Köszönöm.
  8. GP66

    Tooltip értelmezés

    Köszönöm!
  9. GP66

    Tooltip értelmezés

    Ok, Akkor, ha "saját magamnak teszem be" :) , akkor 10 , ha másnak akkor 15 ?
  10. GP66

    Tooltip értelmezés

    Sziasztok! A Csatolt képen látható felirat átfogalmazására lenne szükségem mert ezt így nem értem. Köszönöm!
  11. GP66

    Harcolj és nyerj x. Találkozón

    Köszönöm, Csak nem volt egyértelmű, de így már ok.
  12. GP66

    Továbbítva Új verzió

    Én köszönöm!
  13. GP66

    Továbbítva Új verzió

    Ja és még egy szösszenet mely lehet elkerülte a figyelmedet a kép nézése során. Nem az Áttekintés fül az aktív, hanem a Fejlesztés. Az áttekintés fülön tényleg elegendő az ami most látszik, de az a baj, hogy a fejlesztés fülön ennél több információnak kellene lennie, de már nincs ....
  14. GP66

    Továbbítva Új verzió

    Sziasztok! Platform : PC Az új verzió v1.160.3 (967bc1a) - html5 (2022-09-29 12:56) megjelenése óta az épület fejlesztési információk elég erősen megcsappantak. Csak egy képet csatolok, mert a hiba tömegesen jelentkezik, szinte minden nem alap épületen. Átnéztem újra ezeket az épületeket és...
  15. GP66

    Harcolj és nyerj x. Találkozón

    Akkor szerinted ezt jelezni kellene mint fogalmazási hiba ?
Fent