• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Gin2 legutóbbi tartalma

  1. Gin2

    Szavazás Figyelmeztető ablak hosszabb gyorsítók használatakor

    Jó az ötlet támogatom!
  2. Gin2

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy miként tudom teljesíteni a heti küldit mivel az utolsó fejezetet is befejeztem így hol is tudom felhasználni a portálprofitot?
  3. Gin2

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Köszönöm a választ. Akkor Én itt befejeztem.
  4. Gin2

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! A 20-dik fejezet végén vagyok. Kérdésem az, hogy meg kell e csinálnom a fix küldetést ( 12 együttest) és eladhatom e a vendégfajok épületeit.
  5. Gin2

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Én a 20-dik fejezetbe vagyok ezért is értékelem a napi 10 perces gyorsítókat. Ez idáig még nem volt szerencsém más jutalomhoz. De talán nem is létezik más, de ez is nagy segítség. :)
  6. Gin2

    Kibeszélő Álmok Szezonja

    Nekem viszont az a problémám hogy, nem igazán értem hogy mit kellene is tennem.
  7. Gin2

    Visszautasítva ""Szomszédi segítség" vagy ahogy hívják pacsizás"egy Gombra kattintással

    Sziasztok! Nem az ötletedet támadták a hozzászólók, csak a véleményüket mondták el, hogy szerintük miért nem célszerű annak bevezetése.
  8. Gin2

    Kibeszélő Ősi csoda - Rúnaszilánk átalakítás

    Én egy kis Testvériség tagja vagyok akik már évek óta együtt játszanak. Mi is segítenénk egymást de mióta ez az új rendszer van azóta tehetetlenek vagyunk a kívülről jövő rúnaszilánk rablókkal szemben. Nagy Testvériség tagjai nézik, hogy hol áll a tápé mennyisége egy egy ősi csodánál és az...
  9. Gin2

    Továbbítva Szűrő, ahogy még nem volt (CSILLAGOK)

    Támogatom az ötletet!Ez egy ésszerű javaslat annak ellenére is,hogy nem mindenkinek tetszik!
  10. Gin2

    Továbbítva Nem látszódik a városban a Dűnekristály Manu a 33. szintre fejlesztés közben

    Bocs.Tévesen írtam.helyesen 31-32 re.
  11. Gin2

    Továbbítva Nem látszódik a városban a Dűnekristály Manu a 33. szintre fejlesztés közben

    Sajnos ez a hiba nálam is jelentkezett.Sárkánytekercs manu fejlesztése 32-33 ra.
  12. Gin2

    Kibeszélő Új verzió: 1.143

    Hamarosan egy olyan újítás érkezik ami remélhetőleg nem osztja meg a játékosokat és mindenki egyformán örömmel veszi. Érdeklődéssel várom,hogyan is fog működni.
  13. Gin2

    Kibeszélő Új verzió: 1.143

    Szia!Ehhez az egészhez csak annyit szeretnék hozzáfűzni,hogy ez az egész vita értelmetlen.Van akinek jól jön, de értelemszerűen van akinek nem. Szerintem mindenki a jelen állapothoz igazítva a játékát valósítsa meg hogy hogyan tovább.Kinek könnyebb,kinek nehezebb.A piac meg olyan amilyen.A valós...
  14. Gin2

    Kibeszélő Új verzió: 1.143

    Először is köszönöm a gyors és hatékony választ a problémámra Simple. Sajnos Én sem értek egyet a mostani változtatással mert engem is rosszul érintett. Bónuszos árut amúgy is termel a legtöbb játékos.Az egyéb áruk termelését segítette eddig ami most el lett véve.
Fent