• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

eli21 legutóbbi tartalma

  1. eli21

    A főnix rendje : csapattársakat keres

    Azt szeretném kérni hogy aki elolvassa amit írtam és eltudja fogadni az nyugodtan csatlakozón nem kell külön itt írni. Csatlakozás nyitva van :)
  2. eli21

    A főnix rendje : csapattársakat keres

    Szia várunk szeretettel , de az mérlegeld nincs ki-be lépés , minden segítséget meg kapsz ami a haladásodhoz kell :)
  3. eli21

    A főnix rendje : csapattársakat keres

    Szép napot mindenkinek, tehát nem játékost, hanem csapattársakat! Nekünk elég volt ebből a ki lépek belépek sztoriból. Olyan megbízható tagokat keresünk, akik aktivak, szeretnek játszani, hajlandók elfogadni, hogy csak bónuszos manukat használunk. Képesek csapatba gondolkodni a tapasztalatot...
  4. eli21

    csapattársakat keresünk

    Ezt lehet rossz helyre tettem Arendillbe áteszem
  5. eli21

    csapattársakat keresünk

    Szép napot mindenkinek, tehát nem játékost, hanem csapattársakat! Nekünk elég volt ebből a ki lépek belépek sztoriból. Olyan megbízható tagokat keresünk, akik aktivak, szeretnek játszani, hajlandók elfogadni, hogy csak bónuszos manukat használunk. Képesek csapatba gondolkodni a tapasztalatot...
  6. eli21

    keresünk testvériséget vagy csatlakozni vágyókat

    Köszönjük egyenlőre úgy néz ki megoldódott a helyzet ha változna keresni fogunk. Köszönjük szépen :)
  7. eli21

    keresünk testvériséget vagy csatlakozni vágyókat

    Szép napot mindenkinek, olyan testvériséget keresünk a hol nincsenek szabályok!!! Nem szeretjük a konfliktusokat keveset dumálunk, de jól játszunk. Senki nem kell irányítani, elegünk van a szabályokból maguntól tudjuk mit kell csinálni és mikor hány pontot tudunk csinálni a bajnokin. Toronyba...
  8. eli21

    Nem hiba Sereg gyártás

    Sajna tűzfőnixem nincs, nem is adja nekem a barkácsolás, amit tudok tenni az a szentély most csak azt fejlesztem de nagyon sok tudás pont kell hozzá 8 szintű meg a vihartűi az 11 ennyit engedett még csak lerakni az ősi csodákból. Szorzót azt nem tudom mi? De köszönöm a tippeket remélem azért...
  9. eli21

    Nem hiba Sereg gyártás

    Köszönöm :) Akkor minden rendbe. Várom már mert seregem harmat gyenge
  10. eli21

    Nem hiba Sereg gyártás

    Sziasztok lehet hogy én értelmezem félre de nekem ugyan az maradt a gyártási sorom, vagy is ha pl a kaszárnyába teli rakom a gyártást, akkor másik épületbe zsoldostábor vagy kiképző pálya már telinek jelzi. Próbáltam azt is hogy mindenhova egyet de akkor is időbe azt mutatja mint eddig. Sőt még...
  11. eli21

    Javítva Nem tudok belépni a városomba

    Nekem is ez van, szerver mintha nem válaszolna és lassú, ha be is enged szét esik minden. Valaki össze kaphatná magát mert ez borzasztó
Fent