• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Csillagvirag legutóbbi tartalma

  1. Csillagvirag

    2021 Karácsonyi Keresztrejtvény

    karácsonyi meglepetés
  2. Csillagvirag

    Kibeszélő A Száműzött Bosszúja

    A "lejáró épület" mit takar ? pl: kereskedelmi állomás, dzsin ? Ezek eladásából kaunk v.mit, ami mihez is kell ? köszike
  3. Csillagvirag

    New Hope

    Sziasztok ! Ha, tudsz harcolni, szereted a tornyot, akkor téged keresünk:) vas-kristály-elixir bónusszal, az sem baj, ha még nem nagy a városod, de aktiv vagy !! Majd meg erősödsz !! :) Ebben tudunk segíteni ! Segítőkész, korrekt csapat vagyunk ! Keresünk, találj ránk !! :)
  4. Csillagvirag

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Köszönöm szépen :)
  5. Csillagvirag

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Sziasztok Segítséget kérek a testvériségi kalandokhoz. Van esetleg v.mi pontos statisztika, milyen jelvények kellenek pontosan 1-1 úthoz ? Köszönöm a segítséget !:)
  6. Csillagvirag

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  7. Csillagvirag

    Visszautasítva Kaland jelvényeinek a száma

    sziasztok :) Tény, a kalandnál mindig bizonytalan miből mennyi van, épp mi készül. Változó, hogy mikor tudunk fellépni, mennyi időre, van-e idő könyvelni. Az adataink mindig csak tájékoztató jellegűek :) A kaland sok szöszölést igényel, a jutalmak nincsenek arányban a befektetett munkával, idővel.:S
  8. Csillagvirag

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    sziasztok Olvasva itt a hszket, egyre inkább elszomorodom:S A játék indulásától itt vagyok, sok mindent megéltem itt, jót és rosszat is. Miért kerülök én hátrányba ? Mert már régóta itt vagyok ? Amit építettem, sok munkával, idővel és helyenként pénzzel, az nem ér semmit ? Hogy lehet azt mondani...
  9. Csillagvirag

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    barna maci : a bónuszai miatt :)
  10. Csillagvirag

    2020 Gyémántok ládája

    13
  11. Csillagvirag

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Teljesen egyetértek veled :) Veszteséges és ami veszteséges nem szabad csinálni!!Ilyen feltételekkel lehetetlenné van téve az event, ezt kellene tolmácsolni a fejlesztők felé ( köszönjük ), sem a kicsiknek sem a nagyobb városoknak nem éri meg vele játszani, nem is tesszük sztem, persze...
  12. Csillagvirag

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    NO, állj !! :) Ha, a fönix madarat és a hozzá tartozó ereklyéket törlöm, akkor a 10-es fönixet tudom majd barkácsolni ?
  13. Csillagvirag

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Calyr: Teljesen egyetértek veled :) Köszönöm, hogy így részletezted ! Nagyon rossz felé halad az event, és csakugyan, mi a tervezők célja ?
  14. Csillagvirag

    Kibeszélő Májusi Ünnepségek

    Sajnos ez az event, egyáltalán nem ösztönöz arra, hogy " csináld !.. csináld!! " Helyenként inkább bosszantó, hogy ad 1 tp-t vagy 1 ereklyét.. ez a nesze semmi..!!! Egy játék ne legyen bosszantó, mert azért nem érdemes játszani !! Arra pedig végképp nem, hogy pénzt költsek rá. :S Sajnálom a...
  15. Csillagvirag

    2020 Húsvéti Keresztrejtvény

    Illatos kölni
Fent