• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Brjns legutóbbi tartalma

  1. Brjns

    Harcosokat várunk

    Sivatagi Rohamcsigák tesókat keres, akiknek nem okoz gondot a torony, és szeretik a sok jutalmat !
  2. Brjns

    Sivatagi Rohamcsigák tesókat várnak

    Sziasztok ! Csapatunkba aktív, Toronyharcos testvérek jelentkezését várjuk.
  3. Brjns

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Kösz, de így, a videó nagyon félrevezető, főleg ezzel a mondattal " "Ez a jutalom aktív azoknál a viszonzásoknál is, amelyek nem a testvériség tagjai közt történtek.,, és a felmenő babérkoszorus jutalom ponttal. A többi jutalom meg eddig is meg volt, arany , és Tp, abba semmi új nincs minek...
  4. Brjns

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    "Ez a jutalom aktív azoknál a viszonzásoknál is, amelyek nem a testvériség tagjai közt történtek.,, A 2 es képen mutatja arany, Tp, és tapasztalat pontot. Akkor ezt hogy kellene értelmezni? Mire adja a tapasztalatot? Mikor, milyen viszonzásra?
  5. Brjns

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok ! A most bevezetésre került tapasztalat pont gyűjtéssel kapcsolatba kellene segítség. A beharangozó videóban azt olvastam, hogy a szomszédi pacsik után is jár a tapasztalat pont. Sajnos eddig még egy szomszédnak vissza adott pacsiért sem kaptunk pontot. Gondoltuk ha feloldjuk azt a...
  6. Brjns

    2021 Szerencse épületek

    Sziasztok ! Ezen a képen a múlt egyik legszebb épülete, a Stonehenge, és a legújabb épület a Hullámok Diadala is látható. De a menetelő zenakar az az épület amit, már nagyon hosszú ideje őrzök, és még biztosan sokáig megmarad. Igaz nem olyan látványos, de társaival együtt nagyon hasznos, ezért...
  7. Brjns

    2021 Eltérések Keresése♥

    Értem, ha csak a kötél hiányozna akkor az nem is lenne eltérés, vagy ha csak a kikötő cölöp, akkor sem. Jó tudni, hogy egymagában egyik sem eltérés csak ha mind a 2 hiányzik. Köszönöm a felvilágosítást.
  8. Brjns

    2021 Eltérések Keresése♥

    Igen, játék, de az így kihirdetett végeredmény hamis. Mert a 7 eltéréses megfejtés semmi kép nem jó. Mert az mindenkép több, még akkor is ha 1 nek számolja a kötelet és tartóját. Így ez inkorekt, és bunda gyanus, hogy voltak akik a 2 hiányzó tárgyat, tudták, hogy 1 nek kell számolni. Mert a...
  9. Brjns

    2021 Eltérések Keresése♥

    Szia ! Neked kellene figyelmesebben megnézned a képet, mivel a pálma térben hátrébb van, így nem takarhatja, a gerenda véget, ha takarná akkor a házból is takarnának a pálma ágai, de a pálma ágait takarja a ház. Tehát térben mögötte van. Ha egy szögről leakasztasz 1 kötelet még a szög ott marad...
  10. Brjns

    2021 Eltérések Keresése♥

    Sziasztok ! Szerintem viszont 9 eltérés volt a 2 kép között. Nem is értem mi az hogy nagyobb eltérés? Ki mit tart kicsinek, és mit nagynak? Na és , ha csak a kötél hiányzott volna 1 hiba, de a tartó csonk is , szerintem az is eltérés. mert nem 1 dologról beszélünk, bármelyiket el lehet venni a...
  11. Brjns

    2021 Eltérések Keresése♥

  12. Brjns

    2 hely kiadó a Sivatagi Rohamcsigáknál

    Sziasztok ! Van 1 szabad hely a klánban. Ha aktív vagy , és szeretnél sok jutalmat, bajnoki, toronyból és tennél is érte, jelentkezz a Sivatagi Rohamcsigákhoz ! Szép napot mindenkinek !
  13. Brjns

    2021 Mire gondoltunk?

    Gratula a nyerteseknek. Azért én jutalmaztam volna akinek " A Végtelenség Tornya " jött ki megfejtésnek. :)
  14. Brjns

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenári Kereskedelmi Központ.
  15. Brjns

    Köszi

    Köszi
Fent