• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Brita legutóbbi tartalma

  1. Brita

    alkotok Testvériség aktív tagokat keres

    Sziasztok kedves aktív játékosok, útkeresők! Ha AKTÍV játékos vagy és szeretnéd ezt kamatoztatni egy klassz, összetartó csapatban, akkor közöttünk a helyed! Csapatunk, - alkotok. - üresedés miatt aktív csapattagokat keres Winyandoron. Nem baj, ha nem rendelkezel még nagyobb várossal, mi...
  2. Brita

    Kibeszélő Ködös Erdő

    SajnàlomÉn már nem is nézem a napi nyereményeket...
  3. Brita

    Kibeszélő Ködös Erdő

    Mindenkinél ilyen sok az üres terület, vagy csak nálam? A játék grafikája gyönyörű, de lassan belefáradok a vánszorgásba: mire sikerül egy feladat sort végigcsinálnom, rendre üres mezőket nyitok. Kezd csalódásba és kínlódásba átmenni nálam ez az event :/
  4. Brita

    2021 Őszi fórumjáték

    8 darab a nagy színes falevelek száma.
  5. Brita

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    Azta, ha én ezeket előbb tudom... Most már odafigyelek a következőkben. Szeretek játszani, tanulni, okulni pedig még jobban :) Nagyon szépen köszönöm! :)
  6. Brita

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    Köszönöm szépen, megfogadom tanácsod :) Akkor még van remény :D
  7. Brita

    Kibeszélő Elvenari Játékok

    A korlátozás nekem sem tetszik. Gondolkodással és sok tervezéssel haladtam eddig is előre, hogy végre egyszer be tudjak fejezni egy komplett játékot. Eddig nagyon ügyesen haladtam, "kicsiként" és kezdőként megtettem, amit tudtam. Itt vagyok az utolsó feladatoknál és mostanra kb. napi egy...
  8. Brita

    Javítva Képernyő elfogása

    Ugyanez a Honornál is. Aranyraktárra kattintás és újra elérhető.
  9. Brita

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Köszönöm szépen :) Tegnap reggel így álltam én is. Azt gondoltam, hogy esélytelen a megszerzése, de hajtott a kíváncsiság, hogy vajon a szerencse mellém szegődik - e. Kétszer kaptam plusz varázslótudâst, így pont elég lett a célbaéréshez. Nagyon tetszett ez a kihívás, bár kicsit sok volt már a...
  10. Brita

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Nem szeretnék dicsekedni, de nagyon örülök, mert az utolsó pillanatban csak sikerült a szett utolsó részét is megszereznem :)) Ez sikerélményt jelent számomra, hiszen már belenyugodtam és lemondtam róla. Nem tudom, hogy a kezdők szerencséje, vagy a sok agyalással töltött órának köszönhető - e...
  11. Brita

    Kibeszélő A Varázslók Hazatérése

    Sajnos én le fogok csúszni róla. Hiába taktikázok, ötletetek az idő már ellenem dolgozik. Talán egyszer hozzá lehet majd jutni valahogy. Kicsit csalódott vagyok.
  12. Brita

    Support Eltűnt varázslótudás

    Én is köszönöm szépen válaszodat.
  13. Brita

    Support Eltűnt varázslótudás

    Kedves Wiccara, köszönöm szépen a gyors választ, azonban ügy gondolom valószínűleg félreérthető voltam. A varázslótudás, a jelenlegi a varázslök hazatérnek c. játékra vonatkozik, azon belül is a lépések számát jelzik az egységek. Tegnap 89 varázslótudást kaptam ajàndékba, amit az dobozom napi...
  14. Brita

    Support Eltűnt varázslótudás

    Sajnos már a második alkalommal fordul elő, (érdekes módon csak a varázslótudás - egységek esetében), hogy a napi jutalom során kapott egységeim egyszerűen nem íródnak jóvá. Vajon mi lehet az oka? Ma éppen 89 egység veszett kárba :/
  15. Brita

    Szia! Volt egy ilyen jellegű feladatom és azt sem tudtam hirtelen merre vagyok arccal előrefelé...

    Szia! Volt egy ilyen jellegű feladatom és azt sem tudtam hirtelen merre vagyok arccal előrefelé :D Kaptam választ nem sokkal később a kérdések segítségnél. Bónuszos lettem több áruból, így azon épületekre és árukra vonatkozott a kifejezés és feladat :)
Fent