• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bocibokreta legutóbbi tartalma

  1. Bocibokreta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Most kezdem a 16. fejezetet. Lebonthatom az előző épületeit, mint eddig?
  2. Bocibokreta

    Kibeszélő Bajnoksággal kapcsolatos változtatások

    Szeretném megkérdezni, hogy ez az új katyvasz bajnokság így is marad? Nagyon nem jó.
  3. Bocibokreta

    Testvériséget keresek, egy kezdő játékos

    Köszönöm, már megtaláltam a csapatomat.
  4. Bocibokreta

    Testvériséget keresek, egy kezdő játékos

    Sziasztok! Régi, megbízható játékos vagyok. A bajnokságot nem szeretem, de megcsinálom a kötelező minimumot mindig! Nem vagyok harsány, de értem a viccet és szeretem. Ha nem értek valamit, megkérdezem. Várom a megkereséseket! Mindenkinek válaszolok! Üdv Boci
  5. Bocibokreta

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Cukorbotok Apafája A karácsony miatt. A cukorbot nekem kedves dísze a karácsonynak és itt nagyon szép a grafikája.
  6. Bocibokreta

    A fajokról bővebben - Félszerzetek

    Milyen feladatsorról beszéltek?
  7. Bocibokreta

    A fajokról bővebben - Félszerzetek

    Ha jól értem, akkor a gabonamezőnek minden fejlettségi szintjéből kell lennie, hogy a különböző cuccokat termelje.
  8. Bocibokreta

    Zentropical - tagfelvétel

    Szia Van még felvétel nálatok?
  9. Bocibokreta

    Kalandozz be hozzánk

    Kérem törölni.
  10. Bocibokreta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok! Szeretnék kérni valakit, aki jogosult rá, hogy a Testvériség keres tagokat témában írt 2 db hirdetésemet törölje. Boci
  11. Bocibokreta

    Argo Navis tesókat keres a 10- láda kinyitásáért

    Sziasztok! 9 ládát minden bajnokiban nyitunk. A 10. viszont pár hónap óta nem sikerül. Ezért keresünk új tagokat! Ha aktív vagy a játékban, bajnokiban is részt veszel, akkor gyere hozzánk és érjük el együtt a 10. láda kinyitását! Játssz velünk! Ha komolyan gondolod, akkor jelentkezz nálunk...
  12. Bocibokreta

    Kalandozz be hozzánk

    Kedveseim! Itt van a testvériségünk, ami csak rátok vár. Minden héten megszerzünk 9 ládát, de a 10-hez ti kellenétek. Igazán ne gondolkozzatok sokat, mert a kinyitott 10 láda mindenkinek adja bőséges ajándékát! DE!!! Hezitáló, jelentkező, majd visszalépő határozatlan és kecsegtető tesókra nincs...
  13. Bocibokreta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Az nem ilyen. Akkor gyönyörű narancs színű volt. Ez most piros 3-as, stb.
  14. Bocibokreta

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy a manuknál miért piros a termelési időt mutató szám?
Fent