• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Bett legutóbbi tartalma

  1. Nem hiba varázsakadémia

    köszi
  2. Nem hiba varázsakadémia

    Sziasztok!Már többször egyszerre adta be a barkácsolásban a katalizátort 1 db=5000 bübájtöredék és 40 vízióport kapsz mellete 8 db=5000 bübájtöredék és 10 vizióport kapsz.Nincs itt valami nagyon összekutyulva?
  3. Ticsi66 vígyázzatok vele !

    Sziasztok!Lehet küldeni levelet hogy az egész város olvashassa és megbeszélhese nem privát kipécizve a jobbnak itélt tagot hogy azzonnal lépjen mert többet kap.Lehetősége van mindenkinek nyilvánossan toborozni forumon,kerekasztalon.Szerencsére a csapattagunk is pont ezen huzta fel magát és...
  4. Ticsi66 vígyázzatok vele !

    Többen jelezték hogy tisztességtelenül leveleket irogat a városok játékosainak a mágusok háta mögött hogy elcsalja a tagokat.Aki ki akar lépni úgy is megteszi de szerintem a meghívó küldése a becsületes út.
  5. Piac téma újra !

    Irtam a supportnak a tekercs helyzet megoldása miatt a levelem azzal kezdtem hogy "irunk a fórumon" ez ügyben.A következő választ kaptam:ide ne irjatok hanem a fórumra azt olvassuk mi is.Ezek szerint a levelet el se olvasták ! Ezért kérek mindenkit hogy SZAVAZON hátha történik valami...
  6. Tiltot romok

    Sziasztok!Valakinek van infója róla mikor lehet megszerezni az épület együttes utolsó darabját?Eddig volt lehetöség a következő játékok során de most mindenhol csak az ereklyék folynak.
  7. piac

    Köszönöm Erica nagyon kedves de mint főmágus nem hiszem hogy át tudnák ugrani a városom feloszlatása nélkül.
  8. piac

  9. piac

    Mióta átrendezgetik a városokat azóta nem jutunk tekercshez ha egy kevés is felkerül a piacra 2x 3x annyi alapanyagot kell érte fizetni.Nekem most 800000 tekercset kér a játék a technologia feloldásához amit már több mint 2 hónapja nem tudok összeszedni.Természetesen azt a keveset is elvették...
  10. Végtelenség tornya

    Sziasztok! Tudja valaki mikor kapjuk végre vissza a holdkőtárat?
  11. Továbbítva Csodák

    A végtelen ásatás és jólét tornya nem figyelmeztet ha nem fér a raktárba a termelés mint a többi épületnél.Sajnos már többször észrevettem hogy elszáll a semmibe a termelés amikor felveszem.
  12. Kibeszélő Tiltott Romok

    Elvenar kerekasztal facebook csoportban megtalálható a feladatsor ,de hol a napi nyeremények listája? Tavaly november óta semmit nem lehet megtalálni.
Fent