• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Belinka legutóbbi tartalma

  1. Bajnoksági archívum kezelése

    Tudom, hogy 1 főmágusnak kell lennie a csapatban, és akár az egész tesóság állhat mágusokból is. Arra céloztam, hogy ha ennyire nem lehet követni, vagy felügyelni a mágusok munkáját, akkor nem jobb megoldás lenne pár mágus, aki tényleg azt csinálja, amit közösen megbeszélnek és ami az egész...
  2. Bajnoksági archívum kezelése

    Csak a főmágus és a mágusok használhatják fel ezeket a pontokat. 7 mágus? Nem elég 2 vagy 3?
  3. Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Köszönöm! Igaz, jobban örültem volna a "rögtön cseréljük"-nek ez a Tündérkirálynő úgy tapad rám, mint a bogáncs, 21 ereklyém van Bodzámnál, csak remélni merem, hogy a héten nem "nyerek" még mellé legalább hármat. Bár a Főnixek és macik jöttek volna ilyen serényen!
  4. Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Sziasztok! Rosszul értelmeztem volna, hogy a Tündérkirálynő ereklyét a mai naptól a Hullámok Diadala váltja? Mert a ládákban még Tündérkirálynő van.
  5. Ez az, küldjétek csak az ajánlatokat, imádjuk őket! :)

    Sziasztok! Nekem van olyan városom, ahol még egyszer sem kaptam ajánlatot kedvező vásárlásra, igaz nem is éltem a kedvezőtlennel sem, viszont a másik városnál feltűnt, hogy a mobilos akció ára nem egyezik a pc-s árral, gépen mindig magasabb engedmény van a meghírdetett akció idején belül.
  6. Nincs ereklyém a KK-hoz

    Torony és bajnokság... minden gondod megoldódik :)
  7. Nincs tervben Piac - inkorrekt ajánlatok visszaszorítása + kiskapu

    Sziasztok! Mielőtt bármi érintettségem felmerülne... nem, nem szoktam ilyen ajánlatokat piacra tenni! Calyr felvetésével értek egyet, legyen megerősítés az ilyen rossz cserékhez. Esetleg vonjanak le "haszonszerzésre" bizonyos %-ot az eladótól, de ne gyémántot. Annak nem látom értelmét, hogy a...
  8. Ereklye

    Sziasztok! Megküzdött érte, vagy megszerezte??? Miért, van akinek az ölébe pottyan? NEM! A toronyból, ha szerencséd van összejön 3-4, barkácsolni alig-alig... Miért is kellene betiltani? Miért kellene elvenni ezt az alig-alig esélyt? Akkor be lehetne tiltani a Sellő- Májusfa- Valentin- Gólem-...
  9. Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Sziasztok! Akkor event után event jön majd, és kimarad a kaland?
Fent