• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Beast666 legutóbbi tartalma

  1. Beast666

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  2. Beast666

    2020 Mágikus ereklyeminta

    Felülről 9. sor balról a 8. ereklye nem jó. Varázspor helyett elixír van
  3. Beast666

    2020 Elvenar kincses térképe

    A kedvenc egységem amivel elindulok megkeresni Elvenar elveszett kincsét a: Virághercegnő. A hiányzó szimbólum: Erdei Elfek r
  4. Beast666

    Saját versenypályázatom (2. Feladat)

    VII Bastet Sothep
  5. Beast666

    Saját versenypályázatom (1. Feladat)

    Az én kedvenc épületem a Vaskos, Fagyott Karácsonyfa a Téli piac készletből. Szeretem mert a karácsony a kedvenc ünnepem és maga a karácsonyfa is mesésen néz ki. A Téli piaci készlet amit soha nem fogok eladni. Egyszerűen imádom. Alakítottam ki egy téli zónát a városomban és próbálok minden...
  6. Beast666

    2020 Gyémántok ládája

    16
  7. Beast666

    2020 Különbség kereső játék

    Az én tippem 11 eltérés található a két kép között
  8. Beast666

    Kibeszélő Nyári Sellők

    Én is ebben a cipőben járok :( Várok a következő új fajra... Minden épületem maxon és most csak azért építkezem 0-ról 14-ig, hogy miután leadtam a küldetést töröljem az épületeket. Ahogy fentebb olvasom, simán előjöhet randomban ez a feladat a későbbiekben is, lehet jobban járok ha egyszerre...
  9. Beast666

    Kibeszélő Eseményépületek újradolgozása

    Az normális, hogy a frissítés után eltűnt az Elbűvölő fám és lett helyette "Havas elbővülő fa"? A bal oldali fa Elbűvölő fa volt eddig. Két darabot minek tartanék meg azonos típusból? :(
  10. Beast666

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Értem, mert engem simán engedett az új testvériséghez csatlakozni, mondjuk nem is volt fagyásom. Köszönöm a választ
  11. Beast666

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szeretném megkérdezni, hogy az egyik játékostársam kilépett a testvériségből eközben a játék lefagyott amikor visszalépett a játékban megint bent volt az általa már elhagyott testvériségben, ekkor újból kilépett és most nem engedi belépni az új testvériségbe. Azt írja a játék Neki hogy:nem...
  12. Beast666

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Szeretném megkérdezni, hogy ha már megkezdett bajnokság alatt váltok testvériséget akkor a megszerzett pontokat viszem az új testvériségbe, vagy marad a régi testvériségnél. (bocs ha már valahol feltették ezt a kérdést) Köszönet a válaszért :)
  13. Beast666

    Négyszögletű Kerek Erdő

    @Rooland A szinteltolásos ajánlatok nálunk nem tiltottak :) Az inkorrekt 0 és 1 csillagos ajánlatok miatt szoktunk szólni az érintettnek. A bajnoksági limit határ most van kidolgozás alatt figyelve a kisebb játékosokra valahol 500 pont körül lett meghatározva jelenleg teszt üzemben van. (3...
  14. Beast666

    Négyszögletű Kerek Erdő

    UP
  15. Beast666

    Kibeszélő Ismeretlen tojások Elvenaron

    A bónuszos árukat adó épületekre hogyan lehet szert tenni?
Fent