• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Baktati legutóbbi tartalma

  1. Baktati

    Születésnapi Nyereményjáték - 6. kör

    1. feladvány: ABCD 2. feladvány: CDAB 3. feladvány: DBCA 4. feladvány: DCBA 5. feladvány: BCDA
  2. Baktati

    Születésnapi Nyereményjáték - 5. kör

    1. feladvány: C 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: D
  3. Baktati

    Születésnapi Nyereményjáték - 4. kör

    1. feladvány: D 2. feladvány: A 3. feladvány: B 4. feladvány: E 5. feladvány: B
  4. Baktati

    Születésnapi Nyereményjáték - 3. kör

    1. feladvány: D 2. feladvány: B 3. feladvány: A 4. feladvány: B 5. feladvány: C
  5. Baktati

    Születésnapi Nyereményjáték - 2. kör

    1. feladvány: C 2. feladvány: D 3. feladvány: A 4. feladvány: C 5. feladvány: D
  6. Baktati

    Születésnapi Nyereményjáték - 1. kör

    1. feladvány: 1 2. feladvány: 3 3. feladvány: 4 4. feladvány: 1 5. feladvány: 3
  7. Baktati

    Megérkeztek "Reklámék"

    elfelejtkeztem a beépített blokkolóról...így már működik
  8. Baktati

    Megérkeztek "Reklámék"

    A gond csak az, hogy hiába kapcsolom ki a reklámblokkolót, akkor is azt írja, hogy kapcsoljam ki:rolleyes: u.i.: Chrome-on engedi, Operán nem u.i.2.: Operánál a böngésző saját reklámblokkolóját is érzékeli, be kell írni kivételként az oldalt és frissíteni
  9. Baktati

    Nem hiba Piac hiba?

    Sziasztok! A piacon az ajánlat eddig úgy működött, hogy kijelölted, hogy szeretnél eladni 2500 gombát, aztán megnyomtad pl. a tintát, mert azt szeretnél érte és automatikusan beárazta, hogy 10ezer jár érte, ha etikusan kereskedsz. Ma és már tegnap éjszaka is, ez úgy módosult, hogy 2500...
  10. Baktati

    Belépési hiba

    Egy ismerős megnézte a gépem, semmi baja és semmi törölnivaló nincs rajta, a hiba csak a flash player nélküli játékmódot érinti...de azt mondta (játékfejlesztéssel foglalkozó szakemberként), hogy még nem látott olyan játkfórumot, ahol ennyire nem foglalkoznának a játékosok (akikből élnek)...
  11. Baktati

    Belépési hiba

    Gépről játszom, próbáltam chrome-mal, vivaldival (amivel a másik accot beengedi) és operával is...ja és töröltem is az előzményeket, de ha így halad a dolog, akkor az accot fogom, mert mostanában sokadik ilyen, csak nem volt mindig időm beírni, csak megjavult, mire eldurrant az agyam :mad:
  12. Baktati

    Belépési hiba

    Tegnap délután óta újból szerver hibát ír a belépési oldal...én vagyok elátkozva, hogy senki más nem jelzi a problémát? a múltkor sem kaptam semmi választ, de gondoltam mielőtt elborul az agyam és törlök, azelőtt megpróbálkozom most is :(
  13. Baktati

    Belépési hiba

    Most beengedett, éjszaka a további próbálk Éjszaka már szerver hibát írt, de mostanra megoldódott...nem tudom, hogy ilyenkor törölni kell-e a témát vagy miamanó ;)
  14. Baktati

    Belépési hiba

    Sziasztok! Belépéskor betölt a játék, aztán megjelenik egy ablak, rajta a belső hiba történt felirattal és amikor bezárom, elkezdi újra tölteni a játékot, ami újra a belépési hiba ablakkal ér véget :( töröltem előzményeket, váltottam böngészőt, de ugyanaz...nem tudok a néven kívül adatokat...
Fent