• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Badar legutóbbi tartalma

  1. Badar

    Új hiba Elvenar faj rosszul van pozicionálva az utakra

    A Chrome böngészőben pontosan ugyanúgy jelenik meg, azaz az Elvenari faj - a többi fajtól eltérően - nem az utakon mászkál, hanem mellette, és az épületek alapja alatt el is tűnik az alsó felük. Persze a hiba nem zavar nagyon, nem akadályozza a játékot. Csak mint esztétikai hiba van jelen.
  2. Badar

    Új hiba Elvenar faj rosszul van pozicionálva az utakra

    Böngészővel (Firefox, win10)
  3. Badar

    Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

    Az etetésnek pontosan mi a hatása?
  4. Badar

    Új hiba Elvenar faj rosszul van pozicionálva az utakra

    Az Elvenariak folyamatosan az utak mellett sétálnak, és félig el is tűnnek az épületek alatt.
  5. Badar

    Játékkal kapcsolatos kérdések

    Mikor startol a Testvériségi Kaland?
  6. Badar

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Ha a cél az, hogy ne boruljon föl a játékban az egyensúly, pl. ne legyen túl sok tekercs, akkor érthető a cél, hogy mindenki csak egy Holdkőtár szettel rendelkezhessen. De akkor jó lenne, ha tényleg MINDENKI... Azaz a frissítés után akinek több van, a többlet épület egyszerűen egy tűzvészben...
  7. Badar

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Ha minden új játékosnak lenne esélye kifejleszteni a Főnixeit, a régi játékosok viszont már nem tudnának még egy ugyanolyan főnixet építeni, mint amijük már van, akkor eltűnnének az egyenlőtlenségek. De a jelenleg a toronyban az újak max egy "törött szárnyú" főnixet tudnak összehozni a legjobb...
  8. Badar

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Anno én így csináltam, és meg is van a tűzfőnixem most már 10-es szinten. De ez kissé epés beszólás, mert akkor nem lehetett még tudni, hogy lehet további főnixereklyéket szerezni a jövőben, így nagyon nehéz döntés volt, hogy lemondjak a 10-es Hidegtüzes főnixről egy akkor még 7-8-as szinttel...
  9. Badar

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Akkor neked különösen nem volt szerencséd. :( Kitartás, hátha fordul a szerencséd. Nekem lement a 4. hét is, a nagyobbik városomban 4 ereklye, a kisebbikben 2 ereklye jött össze.
  10. Badar

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Kiszámoltam az esélyeket az ereklyékre. A 6 hét alatt átlagos szerencsével 6 db ereklye jön össze akkor, ha minden héten följutunk a torony legtetejére. Részletesebben: A toronyban 55% esély van egy héten az ereklyére a kapuk előtti ládákból. Ehhez jön még hozzá az Epikus (sárga) és a Legendás...
  11. Badar

    2021 Mire gondoltunk?

    Elvenari Kereskedelmi Központ
  12. Badar

    KICSIK-RELOAD

    Új tagokat keresünk a testvériségünkbe. Minimum 4 hetente 10 ládázunk a bajnokságban, de gyakran többször is teljesítjük. A Toronyba is szeretünk feljutni. A Testvériségi Kalandokba a három láda megszerzése is mindig biztosított. A tagok mind jó fejek, és nagyon segítőkészek, és hasonló tagokat...
  13. Badar

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    A kevés érzősért nem kell etetni...
  14. Badar

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Talán kevésnek tűnik, de nem kell hozzá Isteni mag, és már az is nagy segítség, ha a napi bomlást visszapótolja...
  15. Badar

    Kibeszélő Őszi Csillagjegyek 2020

    Egy etetésbe két napi begyűjtés is belefér, mert az etetés hatása 24 óra, a szomszédi segítséget pedig 23 óránként lehet adni. A 18 db-ban csak az etetés hatása van benne, az alap napi három nem... De arra még nem kaptam választ, hogy a félszerzet korban miért ad kevesebb manát, mint az előtte...
Fent