• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Atram legutóbbi tartalma

  1. Atram

    Visszajelzés Visszajelzések 2021

    Sziasztok! Akkor, ha lehet és helyet adtatok a lehetőségnek élnék is vele. - Jó lenne, ha betöltés közbeni, megjelenő Bölcs gondolatokat nem csak az abszolút kezdőknek szánnátok. Hanem a kicsit haladóbbaknak is lennének hasznos bölcs tanácsok. - Az erekjéket jó lenne, ha tetszőlegesen át...
  2. Atram

    2021 Őszi fórumjáték

    Sziasztok! Úgy látom 38 nagy őszi levét van.
  3. Atram

    Kibeszélő Bajnoksággal kapcsolatos változtatások

    Nem tudom miről beszéltek a tp újra osztás.... kapcsán. Imádtam a bajnokságot. Most nagyon el rontották. Alig lehet tudásponthoz jutni. Az erekjékre összpontosít. Amit a trtományok egyébként is adnak. Kinek milyen kell , olyan tartományt fedez fel és hódít meg. De itt a bajnoki, eddig rengeteg...
  4. Atram

    Továbbítva Játéktéren kívüli épületek

    Én csak telefonról játszom. Nem is tudtam ezekről az épületekről. Jó lenne látni őket.
  5. Atram

    Továbbítva Ajándék láda

    Szerintem is. Igaz, hogy több van, de minden többe is kerül.
  6. Atram

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Nekem is csak veszteség. Szinte soha sem azt adja amiben reménykedek.
  7. Atram

    Kibeszélő Új Végtelenség Tornya jutalmak!

    Szerintem is. Olyan is lehetne, amiben nem tekercset lehet termelni, mert akinek meg pont az a bónusz manufaktúrája az hátrányba jerül, hisz nem tud érdemben kereskedni vele.
  8. Atram

    2021 Eltérések Keresése♥

    8
  9. Atram

    Szólánc keresztnevekkel

    Anasztázia
  10. Atram

    2021 Mire gondoltunk?

    ELVENARI KERESKEDELMI KÖZPONT Erre tippelnék. Remélem szerencsés leszek :)
  11. Atram

    2020 Gyémántok ládája

    14 es ládára tippelek.
  12. Atram

    2020 Különbség kereső játék

    17
Fent