• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

AdamK legutóbbi tartalma

  1. AdamK

    Már felvetett TP pontok számának beállítása

    Sziasztok, nem tudom volt-e már hasonló kezdeményezés és mi lett a sorsa, de ötletként azért bedobnám:) Több alkalommal előfordult velem, hogy szerettem volna adott mennyiségű TP-t tenni valaki más csodájába. Ha ezt egyesével akarom megoldani, pl összegyűlik 78 TP 1-1 bajnoki kör alatt és...
  2. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Nekem eddig egyedül az event okoz problémát:( Rettenetesen sok csata kell hozzá és amikor 1 küldetés 8 tartományi vagy bajnoki csatát kér, az messze fájdalmasabb, mint az előző rendszerben, amikor 2 bajnoki tartománnyal megvolt a dolog:/ Nekem így az első 3 új bajnoki után egyelőre pozitív a...
  3. AdamK

    Nincs tervben Legendás ereklyék temploma

    A tervrajz az csak 1 random ötlet volt:) A lényegi rész benne az, hogy azért ez 1 elég rendkívüli épület lenne, így mindenképp korlátozni kéne a termelését:) Ezért gondoltam, hogy időszakosnak jobb lehetne:) Viszont mindenképp komoly invesztációt kell, hogy igényeljen. Á.
  4. AdamK

    Nincs tervben Legendás ereklyék temploma

    Sziasztok, reménykedhetünk az ötlet komolyabb átgondolásában?:)
  5. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    No ez 1 korrekt reakció volt Bere:) (irónia nélkül) Csak azt látom, hogy vannak jó páran, akik 4-5 éve tolják a játékot és nekik mintha kijárna az arany wc és lenézik azokat,akik nem rég kezdték. Van olyan ismerősöm, aki 1 év alatt úgy megtanul 1 nyelvet, ami másnak 5 év alatt se sikerülne...
  6. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Azért csak kíváncsiságból, azok akik panaszkodnak mennyit pontot csinálnak és mennyit csináltak eddig? Mekkora a differencia? Mert az itteni már már eltúlzott negatív vélemények alapján, mintha 50%-kal visszavágták volna a teljesítményüket. Ahogy nézem múlt héten is hozták az elsők azt a...
  7. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Minden tiszteletem a Tied Bere, mert tapasztalt, jó játékos vagy, de ezt azért túlzásnak érzem:) Nekem is van kisvárosom és eddig is simán hoztam vele 1500-2500 pontot, most 3000 lett :) Most is vannak játékosok, akik ugyan úgy hozzák az 15K pontot sőt vannak olyanok is, akik 20K felett...
  8. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    nálam volt lenn 3 könnyű távolságra ható, 1 varázslóra ható 2*2-es és 2 hp nővelő 2*2, továbbá húzom a monostort és a vihart is. A játék készítői írták, hogy sok minden hat most a bajnokik nehézségére, az egységméretre. Ezért az is szempont lehet, hogy valaki nem jól feljesztett, nem...
  9. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Azért az egyik lengyel szerveren a 370 ezres bajnoki eredmény, nos hát kemény:D Amúgy lehetne egyszer valami Winyandor/Arendyll szerverek közti bajnoki verseny is:) és akkor az egész szerver 1 csapatként működhetne együtt:) Ezen a bajnokságon lehetne megszerezni Elvenar elveszett ősi ládáit:)...
  10. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Sziasztok, alapvetően nekem is tetszik ez a bajnoki rendszer:) Egyéni csúcsot sikerült elérnem 8000 pont feletti eredménnyel. Tűzfőnix-szel nem rendelkezem és azért a csodáim se olyan magas szintűek. A lényeg a helyes egységválasztás és pálya kihasználása. Szinte kivétel nélkül a Dryad-okkal és...
  11. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Erre írtam, hogy a mobilosok nagyon szívni fognak, mert ott csak auto csata van:/
  12. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Sziasztok, a 31. tartománynál járok, alapvetően vegyesek a benyomásaim. Összességében nem vesztettem annyit egységet, mint szoktam, de mégis nehezebbnek tűnik, igaz elég sok 2*2-es hadi épületet raktam le, viszont engem személy szerint nagyon zavar hogy ennyire vegyesek az egységek, egyszerűen...
  13. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    pont ezt mondom:) hogy ha valaki nem tudja precízen kiszámolni, annak nehezebb lesz ugyan azt a pontot elérni mint eddig. Eddig kezdőként megcsinált mondjuk 9 tartomány 4-5 csillagosra. és így nem kellett kora reggel, illetve késő este foglalkoznia vele, meglett a pont és a jutalom. Most nem...
  14. AdamK

    Visszautasítva Kaland jelvényeinek a száma

    A mágusok bepakolásával én sem értek egyet, bár végülis testvériségtől függ, lehet benne mindenki mágus, ez a főmágus döntésén múlik és akkor semmiféle változás nincs :) Szerintem a nehézség egyértelműen a tervezés, illetve a haladásnak a monitorozása, ebben segítene picit az alapötlet, de nem...
  15. AdamK

    Kibeszélő Bajnokság változások

    Azt azt hiszem még kifelejtettem, de mivel a több körös teljesítések felé mozdultunk el. Aki 6 csillagra akar tartományt és nem rendelkezik gyorsítóval(jegesmaci, csoda), annak igencsak taktikáznia kell az idővel, különben kelhet fel az éjszaka közepén, hogy ne csússzon ki az időből. Könnyen...
Fent