• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Varázslók Zarándoklata

Rikari

Veterán
Szeretem csinálgatni a Bétán, várom élesben is. Az utóbbi időben annyira szimpatikus nekem az, hogy a feladatokat úgy rakják össze, hogy nem szükséges külön épületeket letenni hozzá. Simán be lehet illeszteni a napi játékunkba az Event kéréseit. Emlékszem régen a fél város tele volt kisműhelyekkel, kismanukkal és előre megírt feladatsorral. Pár nap alatt kész volt a teljes feladatlista, aztán néztük egymást. Ez sokkal jobb. Én már nem is figyelek arra amit előre leírtak a bétáról. Jön ami jön és veszem sorba hol örömteli meglepetéssel, hol meg ejj-ejj leszedtem és nem kellett volna, de majd megtermelem a következő körben, megjegyzéssel. Kicsit gyerekes a felülete (térképe) ennek a várba megyek Eventnek, de nem zavar. Az viszont igen hogy nem látom melyik porció mennyit tesz bele a sávba és azt sem, hogy hogyan áll a sáv. Nincsen bétán információs megjelenítése, csak azt látom, hogy telik, na még egy kiccsit, na még, mert ez sem volt elég ahhoz, hogy kimaxoljam a fődíjat.
Kedvelős Event lesz. ;)
 

Vanek

Veterán
[...]
Az viszont igen hogy nem látom melyik porció mennyit tesz bele a sávba és azt sem, hogy hogyan áll a sáv. Nincsen bétán információs megjelenítése, csak azt látom, hogy telik, na még egy kiccsit, na még, mert ez sem volt elég ahhoz, hogy kimaxoljam a fődíjat.[...]
20 egységnyi távot kell megtenni, a legrövidebb 1 egységgel közelít, a közepes 2-vel, a távoli lépés 3-mal. És az aktuális fődíj megjelenítése alatti ablak alatt van egy kis sáv, ami jelzi, hogy nagyjából hol tartasz. Igaz, nem írják oda, hogy épp 9/20-nál jársz (mint eddig), de nagyjából látni, hol tartasz.
 

Mihaszna

Veterán
Pillecukor: Örömmel tapasztalom, hogy a fejlesztők nem engedik el a napi bejelentkezéssel járó extra adományokat, jelen esetben Tekercseket. :) A Fődíj jól sikerült, változatos dolgokat ad. Ami nekem extra élmény benne, hogy lesz Drágakövem is belőle, mivel abból hiánycikkes vagyok. A feladatok (ahogy Rikari is említette) valóban egyszerűek. Úgy látom, most az ereklyék és a Bájok ideje jött el, azokból kell sokat összeszedni. A térképes újítás nagyon jó lett, nekem tetszik. :)

Keserű méz: Sajnos azt kell tapasztalnom, hogy a Napi Exkluzív Díjak ismét elhanyagolásra kerültek :( Pedig szép elemeket kapott az esemény, nem vitás. Úgy érzem, hogy ezen van még mit javítani. Bár fő a változatosság, az Arany és Alapanyag visszatöltő díjakat üdvözlöm. Szívesen látnék több haszontermelő épületet is a jövőben. :)

Mindent összevetve, van még mit csiszolni, de jó lesz ez, érzem. Csak így tovább. :)
 

Vmadar

Felderítő
Keserű méz: Sajnos azt kell tapasztalnom, hogy a Napi Exkluzív Díjak ismét elhanyagolásra kerültek :( Pedig szép elemeket kapott az esemény, nem vitás. Úgy érzem, hogy ezen van még mit javítani. Bár fő a változatosság, az Arany és Alapanyag visszatöltő díjakat üdvözlöm. Szívesen látnék több haszontermelő épületet is a jövőben. :)

A napi díjak most már tényleg csak helyfoglalásra valóak mert semmi hasznuk sincs.
Én már belenyugodtam, nem tépem többet a számat.
Bár off topicnak tűnik, de ha bevezetik az új bajnokit és ez az új event is bejön, akkor sajnos idevág a kérdésem: hogyan lehet várost törölni? Írni kell a supportnak, vagy csak elég ha ott hagyom hónapokra és egy idő után törlik?
 

Rikari

Veterán
A napi díjak most már tényleg csak helyfoglalásra valóak mert semmi hasznuk sincs.
Én már belenyugodtam, nem tépem többet a számat.
Bár off topicnak tűnik, de ha bevezetik az új bajnokit és ez az új event is bejön, akkor sajnos idevág a kérdésem: hogyan lehet várost törölni? Írni kell a supportnak, vagy csak elég ha ott hagyom hónapokra és egy idő után törlik?
Írj a Supportnak. De ne siess ezzel annyira. Lehet, hogy találsz majd az újdonságok között mégis kedvedre valót. Jó ez a játék, még akkor is ha időnként itt elégedetlenkedünk miatta. Adj még időt magadnak és Elvenarnak is.
 

Tejinashi

Erős harcos
A napi díjak most már tényleg csak helyfoglalásra valóak mert semmi hasznuk sincs.
Én már belenyugodtam, nem tépem többet a számat.
Bár off topicnak tűnik, de ha bevezetik az új bajnokit és ez az új event is bejön, akkor sajnos idevág a kérdésem: hogyan lehet várost törölni? Írni kell a supportnak, vagy csak elég ha ott hagyom hónapokra és egy idő után törlik?
Ezek szerint te már láttad a díjakat. Az átlag játékosok még nem, mint ahogy én sem, úgyhogy én még semmit nem mondok...
 

Erica

Veterán
mert semmi hasznuk sincs.
Szia
Azért ez így ebben a formában nem igaz. Igen is vannak benne nagyon értékes napi díjak.De természetesen nem muszáj csinálnod.Lehet keresztrejtvényt is fejteni...
Az olaszoktól loptam fertőtlenített napidíj programokat:
 
Az előtted lévő hozzászólásban ott van hozzá a link. ;) :)
...,de ez tényleg oda visz.
Küldetés lista

Mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy valós is, vagy már végigmentem a soron egyszer (kétszer.) nem számoltam, de a 22 oszlophoz kellett párat teljesíteni. :D

Azért nem hagyják, hogy elszaladjon velünk a ló és egy nap alatt végigfussunk a pályán.


1595949036302.png
 

Mihaszna

Veterán
Azért nem hagyják, hogy elszaladjon velünk a ló és egy nap alatt végigfussunk a pályán.

Persze, hogy nem..

Elvenar 1.jpgElvenar 2.jpg Eddig 5 Ereklyét tudtam szerezni, plusz ugye maga a Fődíjt ha letesszük, automatikusan első szintre emeli. Van még 19 feladat hátra. Kíváncsi vagyok, hogy összetudom e térképezni a maradék 3 ereklyét ennyi feladatból, plusz a napi belépésekkel és a város körüli tekercsek összeszedésével.
 

Pircsi33

Újonc
Az előtted lévő hozzászólásban ott van hozzá a link. ;) :)
...,de ez tényleg oda visz.
Küldetés lista

Mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy valós is, vagy már végigmentem a soron egyszer (kétszer.) nem számoltam, de a 22 oszlophoz kellett párat teljesíteni. :D

Azért nem hagyják, hogy elszaladjon velünk a ló és egy nap alatt végigfussunk a pályán.


2301 bővítmény megtekintése
Köszi!
Mondjunk Nem értem h ez a magyar szerveren miért nincs fent?
Nem azért mert nem tudom lefordítani, mert letudom, tanultam angolt... de ez s az h mik lesznek a napi nyeremények elég fontos része a stratégiának. Én pl. Figyelek melyik nap haladjak az elköltésben s mikor ne, mert az a napi nyeremény nem nagyon kell...
Vagy ez valami privát blog? Nem a játék saját oldala?
 

Deleted User - 373998

Vendég
Vagy ez valami privát blog? Nem a játék saját oldala?
Kedves @Pircsi33
Az Elvengems oldal nem az Elvenar hivatalos oldala. Az Esemény(event) ideje alatt a küldetéssorozat egyértelműen úgymond titkos(lenne).
Nincs aki lefordítsa, és feltegye?
Kedves @BloodyMAti
Tényleg nincs aki lefordítsa, mert nem az Elvenarhoz tartozik hivatalosan. Ha tudsz angolul akkor nyert ügy, ha nem akkor ott a gógleee fordítója.;)
 

Vmadar

Felderítő
Szia
Azért ez így ebben a formában nem igaz. Igen is vannak benne nagyon értékes napi díjak.De természetesen nem muszáj csinálnod.Lehet keresztrejtvényt is fejteni...
Az olaszoktól loptam fertőtlenített napidíj programokat:

Mint írtam már nem panaszkodom volt belőle elég.
Ha így érzed akkor nézd meg a korábbi dolgokat:

És még ehhez hozzájön az új bajnoki. Régen nem voltak csatát segítő épületek, de a bajnokiban legalább homogén volt az ellen. A toronyban is egy darabig, azaz ezek nélkül már nem lehet megcsinálni (nem is csinálom egy ideje). Most megvariálják a bajnokit, visszaveszik az épületek adta bónuszt és eventeken csak xart adnak (amivel még kevesebb lesz a bevételük, ergo megint kitalálnak valamit). Meguntan... van ennél jobb játék is.
 
Kedves @BloodyMAti
Tényleg nincs aki lefordítsa, mert nem az Elvenarhoz tartozik hivatalosan. Ha tudsz angolul akkor nyert ügy, ha nem akkor ott a gógleee fordítója.;)


Az utóbbival oldom meg.
Nem igazán tudom mi is lesz a feladat, de szeretem a meglepetéseket. ;) :D
 

DeletedUser5848

Vendég
Mint írtam már nem panaszkodom volt belőle elég.
Ha így érzed akkor nézd meg a korábbi dolgokat:

És még ehhez hozzájön az új bajnoki. Régen nem voltak csatát segítő épületek, de a bajnokiban legalább homogén volt az ellen. A toronyban is egy darabig, azaz ezek nélkül már nem lehet megcsinálni (nem is csinálom egy ideje). Most megvariálják a bajnokit, visszaveszik az épületek adta bónuszt és eventeken csak xart adnak (amivel még kevesebb lesz a bevételük, ergo megint kitalálnak valamit). Meguntan... van ennél jobb játék is.
Szia !
Nem szoktam írni a fórumra de szerintem tévedsz. Egyrészt ez a játék teljesen egyedi és barátságos a millió másik játékhoz képest. :) Olvasgattam ezt a megreformált bajnokságot. Vajon véletlen hogy a mostani eseményen a kis tanoncok elég sok katonát tudnak gyűjteni? Bár lehet hogy nincs semmi összefüggés. De azért hátha.. :)
 

DeletedUser4617

Vendég
Sziasztok!

Az Elvengemsen nem stimmelnek a napidíjak. Jó lenne tudni, hogy a mai Varázslók Gyűlésén kívül lesz-e még olyan, ami több lakosságot ad? Valaki tudja?
 
Fent