• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Térkép töredékek????

DeletedUser5133

Vendég
Sziasztok ! Szeretném tudni hol vagy hogyan juthatom hozzá. Köszönöm
 

DeletedUser5133

Vendég
Szia tervrajzok bocsi.....varázsKadémiába kell a középső fülben királyirestauráció előállítás nál szokta kérni a játék
 

DeletedUser5133

Vendég
Elírtam ...királyi restauráció előállításához kellene
 

Putyika

Veterán
itt miért nem tudom "like"-olni a kommenteket?
Mert ez a fórumrész a kötetlen beszélgetésekhez lett csinálva eredetileg, nem pedig a játékkal kapcsolatos segítségkérésnek, információszerzésnek.
Régen számított, hogy ki mennyi kedvelést kap a kommentjeire és nem akarták, hogy valaki egy jópofa, humoros megjegyzés miatt nyerje a versenyt, hanem a valóban fontos és segítő bejegyzések számítsanak csak.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Mert ez a fórumrész a kötetlen beszélgetésekhez lett csinálva eredetileg, nem pedig a játékkal kapcsolatos segítségkérésnek, információszerzésnek.
Régen számított, hogy ki mennyi kedvelést kap a kommentjeire és nem akarták, hogy valaki egy jópofa, humoros megjegyzés miatt nyerje a versenyt, hanem a valóban fontos és segítő bejegyzések számítsanak csak.
like-lnám de nem tudom. köszi az infót
 

DeletedUser5133

Vendég
Köszönöm szépen ;) hasznos információ és inspiráló egy aktív testvériség felkutatására mert a milyenket mindenki melegedőnek tekinti a főmágussal ezen bosszankodunk folyamatosan :( .
 

DeletedUser3

Vendég
Teljesen jól leírtad, @Putyika :)
Ez a fórumrész kötetlen, "offolós" rész, ezért nem lett itt bevezetve a like számolása, mert lehet, hogy ha az Elfek és Emberek ellen topikban 44.499 hozzászólás, és az ezzel járó lájktenger erősen eltolná a statisztikákat. (X játékosnak ne abból legyen 50.000 lájkja, mert 5 éve számokat ír, hanem mert bekapcsolódik a beszélgetésekbe.)
Nem feltétlenül verseny ez, csak így lett beállítva a fórum. :)
 
Fent