• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Deleted User - 204368

Vendég
Az kap jutalmat, aki legalább egy valamit tesz akármelyik BEFEJEZETT útpontba. Nem az útvonalnak kell befejezettnek és folyamatosnak lennie, hanem az adott útpontnak.
aham. tehát az a híresztelés h csak befejezett út számít bele a ládába kacsa. köszi
 

DeletedUser992

Vendég
Sziasztok!
Nektek sem tölt be a játék... szerver hibát ír. Ha betölt is 1 kattintás után kiírja folyamat hiba... Ez így nagyon gáz...
 

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!
Nektek sem tölt be a játék... szerver hibát ír. Ha betölt is 1 kattintás után kiírja folyamat hiba... Ez így nagyon gáz...
kis lagg van biztos hamarosan megoldják.... ingyenes játék és a szereverek viszonylag stabilak ritkán vannak laggok/dc-k. messze nem "gáz" kategória..
 

DeletedUser3

Vendég
Teljesítményproblémákról tudnak a rendszergazdák, megoldása folyamatban van.

aham. tehát az a híresztelés h csak befejezett út számít bele a ládába kacsa. köszi
Igen. A játék nem nézi, hogy a többi játékos mit csinált, csak azt, hogy ha te bármilyen módon szereztél azon a szinten pontot, akkor részesülsz a jutalomból.
 

Deleted User - 204368

Vendég
szerintem elég gáz, nálam kb 3 percenként omlik össze a rendszer, utána meg be sem tölt....
én sem tudok bajnokizni de türelmesen várok. ha fizetnék érte havi 10k-t akkor talán "gáz" lenne a helyzet. így meg teljesen belefér
 

Sarkanylany

Újonc
én sem tudok bajnokizni de türelmesen várok. ha fizetnék érte havi 10k-t akkor talán "gáz" lenne a helyzet. így meg teljesen belefér
Társam toronyban alkudozott, amikor össze omlott neki. A nyersit levette, az eredmény meg sehol. Oké hogy ingyenes a játék, de mikor a semmibe dobod azt, amibe az idődet ölted, hogy termelj, az elég bosszantó. Nem csak anyagiakban lehet a játékot mérni, hanem pl befektetett időbe is....
 

Deleted User - 204368

Vendég
Társam toronyban alkudozott, amikor össze omlott neki. A nyersit levette, az eredmény meg sehol. Oké hogy ingyenes a játék, de mikor a semmibe dobod azt, amibe az idődet ölted, hogy termelj, az elég bosszantó. Nem csak anyagiakban lehet a játékot mérni, hanem pl befektetett időbe is....
de te mivel nem fizetsz érte csak játszol az ingyenes játékkal így valójában semmivel enm támogtaod a fejlesztőket csak az élményért csinálod. ők lehetővé teszik neked ezt az egészet anélkül h bármit is kérnének. az elmúlt hónapokban nem emlékszem h lett volna be nem jelentett szüneteltetés a játéknak párszor volt pár kellemetlen lagg bajnoki elején de azt is hamar helyre hozták. hálátlannak érzem ezen kijelentéseket főleg h az elmúlt egy hónapban semmi kivetni való nem volt a szerver stabilitásában most meg azért mert gondjuk akadt egyből "gáznak" tituláljuk az egészet.. mintha egész évben keményne dolgoznál és elkapnál egy megfázást és a főnököd egyből panaszkodna "gáz vagy"..... legyünk már kicsit türelmesek és toleránsak
 

bere007

Veterán
kis lagg van biztos hamarosan megoldják.... ingyenes játék és a szereverek viszonylag stabilak ritkán vannak laggok/dc-k. messze nem "gáz" kategória..

Ez így nem igaz. Ez egy játék, ami játszható ingyenesen is, de sokan vannak, akik pénzt áldoznak rá és nekik is ugyan úgy szaggat és kidobálja őket. Velük szerinted mi a helyzet? És ha még eddig nem vetted volna észre, akkor elmondom, hogy ha megy a kaland ás ráindítják a bajnokit, ha jól tudom, eddig mindig ez volt és voltak ennél sokkal cifrább helyzetek is.


Azt meg elég érdekesnek találom, hogy ha valakinek van valami gondja, panasza és le merészeli írni, akkor jön valaki, aki szinte letámadja az illetőket és már szinte lehülyézi őket és még majdnem vállveregetést is kap érte. Ez van ezen a részen, az eventesnél, a toronynál és szinte mindenhol. Ezek után nem kell csodálkozni azon, hogy kihalt a fórum. Már szinte véleményt sem lehet itt írni, mert egyből le vannak támadva azok, akik megpróbálkoznak vele. Ráadásul sokszor fogalmuk sincs semmiről és úgy adják a rossz tanácsokat, a rossz válaszokat és akik meg tudnák a választ vagy ki vannak tiltva, vagy el vannak üldözve, vagy csak beleuntak ebbe, ami itt hagyva van egyeseknek a nézőpontjuk miatt.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ez így nem igaz. Ez egy játék, ami játszható ingyenesen is, de sokan vannak, akik pénzt áldoznak rá és nekik is ugyan úgy szaggat és kidobálja őket. Velük szerinted mi a helyzet?
a játék ingyenes és semmilyen kényszerítő hatást nem gyakorol rád a szerver, nincs olyan h reklám mentes lesz nincs olyan h kötelezni akar v nem vehetsz részt eventek során. az h te támogatod a játékot egyéni döntésed.
bere007 mondta:
Azt meg elég érdekesnek találom, hogy ha valakinek van valami gondja, panasza és le merészeli írni, akkor jön valaki, aki szinte letámadja az illetőket és már szinte lehülyézi őket és még majdnem vállveregetést is kap érte. Ez van ezen a részen, az eventesnél, a toronynál és szinte mindenhol. Ezek után nem kell csodálkozni azon, hogy kihalt a fórum. Már szinte véleményt sem lehet itt írni, mert egyből le vannak támadva azok, akik megpróbálkoznak vele. Ráadásul sokszor fogalmuk sincs semmiről és úgy adják a rossz tanácsokat, a rossz válaszokat és akik meg tudnák a választ vagy ki vannak tiltva, vagy el vannak üldözve, vagy csak beleuntak ebbe, ami itt hagyva van egyeseknek a nézőpontjuk miatt.
de ő nem a panaszát írja le h "jaj nem működik a szerver jaj nyersanyagom vesztett oda" hanem azzal kezdi laggol a szerver "gáz". nem azt nézi h az elmúlt 3 hónapban mentek rendesen nem sok panaszunk lehet a szerver minőségére hanem azt h 2-3 órára nem játszható és egyből pocskondiázza is. szerinted ez íly módon elfogadható? nekem is laggol én is támogattam a szervert pénzzel mégis türelmesen kivártam ezt az időszakot. talán ezt kéne inkább fejleszteni az emberekbe h legyenek már megértőek és ha vmi gondjuk van ne így fejezzék ki magukat.... mert ez csak vitát generál és gondolom a fejlesztőknek sem esik jól h hibázniuk se lehet anélkül h ne dörgölnék az orruk alá azt
 

Putyika

Veterán
ezt kéne inkább fejleszteni az emberekbe h legyenek már megértőek és ha vmi gondjuk van ne így fejezzék ki magukat.... mert ez csak vitát generál és gondolom a fejlesztőknek sem esik jól h hibázniuk se lehet anélkül h ne dörgölnék az orruk alá azt
Nem bírom tovább szó nélkül ezt az óriási változást. Nem tudom, hogy ki vagy te és mit csináltál RED-del, vagy mit kapsz ezért...de ajánlom figyelmedbe ezt a bejegyzésed:
Bár udvariasnak tűnő formában van megfogalmazva, de mindketten tudjuk, hogy korántsem az. Nagyon jól emlékszem az őrjöngésedre. ;)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Nem bírom tovább szó nélkül ezt az óriási változást. Nem tudom, hogy ki vagy te és mit csináltál RED-del, vagy mit kapsz ezért...de ajánlom figyelmedbe ezt a bejegyzésed:
Bár udvariasnak tűnő formában van megfogalmazva, de mindketten tudjuk, hogy korántsem az. Nagyon jól emlékszem az őrjöngésedre. ;)
ugye ott én azért vesztettem nyersanyagokat mert szerver úgy döntött h vmiért 1 órával egyetlen egyszer változtattak rajta és erre lett volna idejük tájékoztatni az embereket és illet is volna. ők itt hibáztak ellenben arról h hibák történnek a szerverekkel nem tehetnek. arra volt igény h csináljanak egy április elsejei tréfát de arra nem h erre időt szánjanak h a "hírek" közé beszúrjanak egy figyelem felkeltést. a kettő között nagy a különbség h észlelik a hibát és próbálják helyre hozni vagy tudnak a hibáról de lusták vagy nem törődömök voltak. vmint mint te is írtad mekkora már a különbség az én panaszkodásom és a fenti panaszkodás között.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@Putyika a másik az h amit én leírtam volt értelme. ha netán lesz bajnoki átállítás megint van esély arra h észbe kapnak és tájékoztatják a népeket erről. ellenben ha a szerver laggol leírod h "gáz" semmi nem fog változni. nem fognak gyorsabban dolgozni és a jövőben sem lesz kevesebb lagg.... szerintem óriási különbség van a kettő között
 

Tejinashi

Erős harcos
@Putyika a másik az h amit én leírtam volt értelme. ha netán lesz bajnoki átállítás megint van esély arra h észbe kapnak és tájékoztatják a népeket erről. ellenben ha a szerver laggol leírod h "gáz" semmi nem fog változni. nem fognak gyorsabban dolgozni és a jövőben sem lesz kevesebb lagg.... szerintem óriási különbség van a kettő között
Mi az a "h amit", meg "h észbe", meg "h gáz" ???? Lehet, hogy nem tudok magyarul, vagy újra kéne tanúlnom a nyelvet? Valóban rég volt, de ennyit változott volna a nyelv, hogy számomra érthetetlen szavak jöttek be?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Mi az a "h amit", meg "h észbe", meg "h gáz" ???? Lehet, hogy nem tudok magyarul, vagy újra kéne tanúlnom a nyelvet? Valóban rég volt, de ennyit változott volna a nyelv, hogy számomra érthetetlen szavak jöttek be?
"h" rövidítése a "hogy"-nak
 
Fent