• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

Micu65

Felderítő
A harc (különösen az autoharc, ahol az AI egy olyan terepen számolja ki a csatát, amit nem látunk)
Az autoharcról csak annyit, hogy a bajnokságban megtámadtam egy területet autoharccal (gondolom sejthető az eredmény, ha másodszor is támadhattam :-() aztán ugyan olyan felállással kézivel, amikor amikor az egyik csapatom 1/3-t vesztettem el, a többi sértetlenül érte meg a győzelmet.
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Mit jelent az, hogy: "...dolgozz össze pár további játékossal a csapatból, hogy feloldjatok egy újabb ládát"?
Hogyan lehet néhány játékossal összedolgozni?
Nem csak összeadódnak a külön-külön szerzett pontok és annyi?
 

bere007

Veterán
20 órányi katona kiképzés és 1 millió kalapács ment egy 2 fordulós harcnál a levesbe, mert még mindig felcserélgeti a sorrendet. Ennek kb a harmada veszett volna oda, kézi harcba voltam így ebben biztos vagyok... már kezdem azt hinni, hogy ez nem bug, hanem egy nem hivatalos nehezítés...
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Tudja valaki a választ az előző kérdésemre? (2-vel feljebb)
Ez csak olyan marketing szöveg és csak azt jelenti továbbragozva, hogy összeadódnak a pontok?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hát én nem találtam választ.
De, mindegy is ...
a kérdésedre a válasz: a lényeg h a csapatod minden teljesített torony találkozó után pontot kap és egy bizony szerzett pont után bonuszok szerezhetőek. de nem elég ezeket a pontokat összegyűjteni teljesíteni is kell torony találkozókat. tehát hogy megszerezzétek az első kör bonuszát össze kell szednetek közösen X pontot de neked is teljesítened kell az első 4 találkozót
 

Deleted User - 204368

Vendég
Hát én nem találtam választ.
De, mindegy is ...
itt tudsz olvasni erről bővebben
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Tudja valaki a választ az előző kérdésemre? (2-vel feljebb)
Ez csak olyan marketing szöveg és csak azt jelenti továbbragozva, hogy összeadódnak a pontok?
igen, csak marketing szöveg, vagy ha úgy jobban tetszik, pontatlan megfogalmazás - lehet eredetileg úgy tervezték, hogy a magasabb ládák kinyílnak, ha többen megcsinálnak egy-egy fordulót, vagy az is lehet, hogy a bajnoki szövegét vették át copy/paste-val és ezért maradt benne ez a ládás duma
 

Deleted User - 204368

Vendég
azt megoldhatnák a "testvériségi csík" -t is lehessen mozgatni görgővel.
 

Calyr

Veterán
A multi-toronyról írnék pár gondolatot. Először is, ez érdekes újítás volt, ezért jár a gratula a fejlesztőknek!
Nálunk a csapat remekül beleállt, és bár sokan nem szoktak tornyozni, végül csak 62 pont kellett volna a teljes befejezéshez. Ennek megfelelően szép kis nyereményeső jött össze. :)
Ezzel együtt szerintem érdemes lenne még finomhangolni kicsit a nyereményeket, hogy több embert meglehessen mozgatni:
- tök jó a rengeteg gyorsító és katalizátor, de a fő probléma még mindig az, hogy a torony sokak számára adott szint felett kb. teljesíthetetlen harccal. Nem tudom, hogy vannak belőve az arányok, de nekem a Winyadoros városommal (most lett varázsló koros) lehetetlen másfél szint fölé menni, egyszerűen legyőzhetetlen seregek jönnek. És azért gondolom, hogy nem velem van a baj, mert az Arenes városommal, döntő többségében harccal eddig minden tornyot végigcsináltam.
- innen nézve SOKKAL vonzóbb lehetne a tornyozás, ha fixen adna harci plusszos épületet. Egy +25% életerő már nagyon sokat dobhatna az elvi értékén - lényegében a kisebbeknek is megérné küzdeni érte, hogy ha leteszi, a köv. héten jobban harcolhasson.
- innen nézve, hogy ne legyen túl tápos, szerintem érdemes lenne bevezetni többféle épületet. Most van a +50 % törpös életerő, a +25% sima, a +50% mágusos és a könnyű távolságis. Ezekkel azért nehéz árnyaltabb segítséget adni, de ha lenne belőlük +10% verzió (1*1-es méretben), akkor mindjárt nem lenne akkora aránytalanság, ha többet is lehetne belőlük nyerni. És akkor ez megint visszaadná az elvenari védjegy "kis lépésekben előre" élményt. :)
- összességében egy rossz szavunk nem lehet a multis nyereményekre, de nekem hiányzik belőle egy igazán nagy dobás, az extra, amiért megéri erőn felül is végigcsinálni. De ezt majd nyilván látjátok, hány csapat meddig ment (mondjuk ez engem is érdekelne, kár, hogynincs erre külön ranglista, lehetne :) ), és pár hét tapasztalataiból látni, mi az átlagos teljesítés, és mi a szórása. Én extra alatt olyasmire gondolnék, mint amilyen a testvériségi kalandokban az első három helyezett speces épülete - és az nem baj, ha nagyon nehéz lenne a megszerzése, de szerintem nagyon más íze lenne az egésznek, ha lenne ilyen. :)
- a torony teljesítésének nehézségei miatt szerintem hatványozottan nagyobb szerepe lehetne az ezt segítő épületeknek - erre hadd csatoljak be két régebbi ötletemet, mindkettőt változatlanul hasznosnak látnám.
Feltámasztás Temploma, a harcban elesett egységek egy részének visszaszerzésére:
Diplomácia Fellegvára, az egyezkedési költségek mérséklése végett:
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 204368

Vendég
az mennyire szándékos h az általam beállított osztag felállítást kedve szerint variálja.... direkt kirakom őket szélére h nefenyegesse az ellenség erre berakja középre mert olyan kedve van... miért varriálja magának az osztag felállításomat?
 

liliputy

Veterán
az mennyire szándékos h az általam beállított osztag felállítást kedve szerint variálja.... direkt kirakom őket szélére h nefenyegesse az ellenség erre berakja középre mert olyan kedve van... miért varriálja magának az osztag felállításomat?
Na igen, ez engem is érdekel.
 

liliputy

Veterán
Egyébként a sereg összeállításnál, amikor 2-3 hullám van, miért nincs arra lehetőség, hogy hullámonként lehessen a sereget felállítani?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Majd a 3. Torony tetejére vagy tesznek valami extrát vagy nem . Ha nem akkor is megéri végigcsinálni
szeritnem csak akkor éri megcsinálni a tornyot végig ha a csapat pont is összehozza a 3. torony végéig a jutalmat. amúgy csak sereg pocsékolás
 

DeletedUser4917

Vendég
Valahol igazad van , de ha a csapat nem csinálja meg akkor is van esély ott gyémántot szerezni vagy valamit amiért megéri pl portál profit . Mi a véleményed Red ?
 
Fent