• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Jocek73

Újonc
Van-e lehetőség nevet változtatni játékon belül?

Én úgy emlékszem, egyszer volt ilyen lehetőség. Amikor a mobil verzió még új volt, vagy csak én akkoriban vettem észre hogy van. Úgy rémlik, mintha angol nyelvű lett volna még, és volt ott egy ilyen név változtatós dolog. Akkor azt hittem ez lesz majd még, de azóta se.
 

DeletedUser3

Vendég
Én úgy emlékszem, egyszer volt ilyen lehetőség. Amikor a mobil verzió még új volt, vagy csak én akkoriban vettem észre hogy van. Úgy rémlik, mintha angol nyelvű lett volna még, és volt ott egy ilyen név változtatós dolog. Akkor azt hittem ez lesz majd még, de azóta se.
Ez mobilon, az azonosító létrehozása után nem sokkal volt lehetséges (és most is így működik), ezzel kerül véglegesítésre a felhasználói fiók.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Én úgy emlékszem, egyszer volt ilyen lehetőség. Amikor a mobil verzió még új volt, vagy csak én akkoriban vettem észre hogy van. Úgy rémlik, mintha angol nyelvű lett volna még, és volt ott egy ilyen név változtatós dolog. Akkor azt hittem ez lesz majd még, de azóta se.
kimásoltam az idetartozó részt nem igazán van lehetőség hacsak nem nevezem át magam magán emberként is RED.re
 
Sziasztok,

Egy eseményen szerzett (fejezet kb 6-7, pontosan nem veszem ki a pici piktogrammból) Mana kunyhót szeretném fejleszteni, hogy ne varázsitalt termeljen, hanem Manát.

Ehhez királyi restaurációra van szükségem.
Királyi restaurációt, a bajnokikon osztogatnak ha legalább a 4. - 6. - 8. - 9. - 10. ládát is kinyitod. vagy ha Térképet kapok, akkor a térképekkel tudok barkácsolni.

A kérdés: ha eddig (kb 40 bajnokin) egyetlen egy térképet sem kaptam, tudok-e térképhez jutni máshogy?
vagy várjak türelemmel, vagy vegyek gyémántot, és ha felbukkan a barkácsolásban...
köszi előre is
 

Putyika

Veterán
A kérdés: ha eddig (kb 40 bajnokin) egyetlen egy térképet sem kaptam, tudok-e térképhez jutni máshogy?
vagy várjak türelemmel
Nem tudsz máshogy térképhez jutni, de várni is felesleges....vagyis nem tudom, hogy mire vársz. A térkép nem szerencse kérdése, ha megcsinálja a tesóság a 10 ládát akkor kapsz, ha nem, akkor nem kapsz.
 

zsivany

Erős harcos
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a hősök kohója mikor ad érző árút? Beléptem az elvenari fejezetbe és úgy hallottam, hogy itt már orkokon kívül érző árut is ad. Előre is köszi a választ.
 
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy a hősök kohója mikor ad érző árút? Beléptem az elvenari fejezetbe és úgy hallottam, hogy itt már orkokon kívül érző árut is ad. Előre is köszi a választ.
A hősök kohója csak orkot ad, de ha megépíted a megtisztulás piramisát, ami a beszedett orkok számától és a piramis szintjétől függően ad érző árut a hösök kohójából beszedett orkok után is fog adni.
 

Micmi

Újonc
Sziasztok!
Van-e rá mód, hogy testvériségen belül más arányokkal kereskedjünk? Például, ha segíteném a tagokat több fával vagy más áruval úgy, hogy nem kérek érte ugyanannyit jelentő más árut? Vagy hogyan tudom ezt megoldani, ha így nem?

Nagyon köszi előre is!
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok!Azzal a kérdéssel fordultak hozzám hogy telefonról játszik egy Maki44 nevű játékos és hiába frissitette a telefonját nem jelenik meg neki a torony.Létezik ez?És ha igen mit javasoltok? Vagy bizonyos szint eléréshez kötött?Előre is köszi a választ
3. Korban van a városa ?
 

Deleted User - 204368

Vendég
azt hallottam h csak az kap a kalandban "láda jutalmat" aki azt az utat teljesíti ami hozzáér a ládához. (tehát ha a sárga utat csináljátok akkor csak az kap aki sárgába rak függetlenül attól h zöldben is van egy befejezett pötty)
tegyük fel h ezt az utat járjuk be
ilyenkor mi van? kikap pontot?
 
Fent