• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játékkal kapcsolatos kérdések

Lupuj

Erős harcos
Én is érdeklődöm ... az új évre való tekintettel ... van-e reális esélye annak, hogy végre-valahára ebben az évben már megtudhatjuk .... ki a bánatos/jókedvű játékosnak lett tele (nem, nem AZ ;)) a csodája ????
A csodák bevezetése óta azért nem nagyon érdekli a fejlesztőket ez a kis elmaradásuk. Ideje lenne már pótolni!
Mivel ez az információ a kezdetek óta a fejlesztők rendelkezésére áll .... MIÉRT nem lehet ezt megosztani velünk is?
Csak be kellene írni a szövegbe egy játékos nevét! Szakember/tudás hiány van? Vagy egyszerűen csak ... tojnak RÁNK :eek:
 
Utoljára szerkesztve:

josuas

Újonc
Amióta lehet barkácsolni a főnixeket, azóta nem lehet szerezni hozzájuk artifact-eket. Hogyan tudok szerezni hozzájuk ilyeneket, hogy legyen fejlesztési lehetőségem ?
 

Tejinashi

Erős harcos
Amióta lehet barkácsolni a főnixeket, azóta nem lehet szerezni hozzájuk artifact-eket. Hogyan tudok szerezni hozzájuk ilyeneket, hogy legyen fejlesztési lehetőségem ?
Állítólag csakis kizárólag a csapatbajnokságokon, tehát aki valami miatt azokat nem tudja csinálni, annak nem is lesz hozzá fejlesztőcucca. Hogy miért van így, arra még nem írtak kielégítő választ....
 

josuas

Újonc
Állítólag csakis kizárólag a csapatbajnokságokon, tehát aki valami miatt azokat nem tudja csinálni, annak nem is lesz hozzá fejlesztőcucca. Hogy miért van így, arra még nem írtak kielégítő választ....
Csapatbajnokság alatt a hetente kedden induló bajnokságokat érted ?
 

Deleted User - 204368

Vendég
Amióta lehet barkácsolni a főnixeket, azóta nem lehet szerezni hozzájuk artifact-eket. Hogyan tudok szerezni hozzájuk ilyeneket, hogy legyen fejlesztési lehetőségem ?
nem fogsz tudni szerezni csak akkor ha tavasszal lesz megint főnix event. egyébként 99%esély h nem szerezhetsz hozzá fejlesztőt
 

Brjns

Tag
Szerintem ott nem, bár csak ott lehetne. Mondjuk engem is érdekelne pár főnix ereklye. Szerintem tesókalandok díjaként adnak, azzal meg az a baj, általában, mindig az utsó event épületéhez ad ereklyét ha kell ha nem. Igazán kitalálhatnának egy jolly joker ereklyét, amivel bármelyik eventen nyert épület fejlesztető.
A játék készítőinek szerintem mindegy , hogy ki melyik épületére használja fel. A játékosok meg eldönthetnék nekik mi éri meg jobban.
 

josuas

Újonc
Nem értem a fejlesztőket, hogy miért biztosítják például a főnix épületek barkácsolási receptjét, ha nem biztosítanak hozzá fejlesztési lehetőséget. A lvl 1-es főnix épületek etetése, vagy akár a fenntartása, netán királyi restaurációval történő fejlesztése teljesen értelmetlen.
Arról nem is beszélve, hogy az újonnan induló játékosokkal szemben ez nagy mértékű aránytalanságot jelent egy régi játékoshoz képest, aki részt vehetett az eventen.
 

Brjns

Tag
Teljesen egyetértek az elöttem szólóval. Nos ha van épület, tessék hozzá ereklyét is biztosítani amivel fejleszteni lehet.
 

Jenna

Újonc
Mikor és hol tudom megnezni a Téli varázs nyerteseinek névsorát, és hogyan kapom meg a nyeremenyt, ha szerepelek a nyertesek között?
 

DeletedUser3

Vendég
ki a bánatos/jókedvű játékosnak lett tele (nem, nem AZ ;)) a csodája ????
Majd ha ezt sikerül elfogadható stílusban leírnod, fogunk válaszolni. Ha nem megy, ne erőltesd. Még egy ilyen esélyed van.

Amióta lehet barkácsolni a főnixeket, azóta nem lehet szerezni hozzájuk artifact-eket. Hogyan tudok szerezni hozzájuk ilyeneket, hogy legyen fejlesztési lehetőségem ?
Amióta lehet barkácsolni főnixet, azóta pl. kalandokon lehetett szerezni hozzájuk ereklyéket. Plusz majd az új főnix eseményen újra lehet szerezni.

Igazán kitalálhatnának egy jolly joker ereklyét, amivel bármelyik eventen nyert épület fejlesztető.
A játék készítőinek szerintem mindegy , hogy ki melyik épületére használja fel.
Jolly Joker ereklye nincs tervben. Egyszerűen ha nagyon könnyen megszerezhető lenne az ereklye minden ilyen épülethez, az épület nagyon hamar elértéktelenedne. A cél az volt ezekkel az épületekkel, hogy ritkák legyenek, meg kelljen értük dolgozni. Épp ezért nincs tervben ezek nagyságrendi könnyítése. Persze ez nem jelenti azt, hogy a specifikus ereklék ne lehetnének elérhetők a jövőben, csak azt, hogy azokat nem feltétlenül lesz könnyű megszerezni.

Mikor és hol tudom megnezni a Téli varázs nyerteseinek névsorát, és hogyan kapom meg a nyeremenyt, ha szerepelek a nyertesek között?
A Téli Varázs eseménynek nincs nyerteslistája, ha teljesítetted a küldetéseket, nyitottad a csomagokat, mindent azonnal megkaptál.
 

Deleted User - 204368

Vendég
A Téli Varázs eseménynek nincs nyerteslistája, ha teljesítetted a küldetéseket, nyitottad a csomagokat, mindent azonnal megkaptál.
szerintem a facebook/instagrammos/fórumos játékokra gondol amit ugye itt korboncnok visz
 

Brjns

Tag
Jolly Joker ereklye nincs tervben. Egyszerűen ha nagyon könnyen megszerezhető lenne az ereklye
Az erklyék most sem könnyen megszerezhetők, mert csak valamilyen esemény díjaként kapjuk. De ha már a barkácsolásba beteszik az épületeket, így a később kezdők hiába barkácsolnak bármilyen épületet nincs lehetőség fejlesztésre (fejlődésre ). Ha meg event lesz, akkor meg az épületet úgy is adja 1 italért v. bármi könnyű küldiért, miért kell barkácsolhatóvá tenni ? Kicsit ez a kezdők megvezetése.
 

DeletedUser4742

Vendég
Szeretném, ha áthelyeznének a térképen, mert nincs körülöttem márvány tartomány, és így lehetetlen feltornászni a termelésemet. A kettes szintű árum 700%, addig az egyes nevetséges 472%. Köszönöm a segítséget.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Szeretném, ha áthelyeznének a térképen, mert nincs körülöttem márvány tartomány, és így lehetetlen feltornászni a termelésemet. A kettes szintű árum 700%, addig az egyes nevetséges 472%. Köszönöm a segítséget.
ha áthelyeznek sem lesz több márvány tartomány :D mivel egy séma szerint ismétlődnek a tartományok tipusai :) fedezz fel más tipusú tartomány és mellette lesz márvány.
 

DeletedUser5084

Vendég
Sziasztok!Azzal a kérdéssel fordultak hozzám hogy telefonról játszik egy Maki44 nevű játékos és hiába frissitette a telefonját nem jelenik meg neki a torony.Létezik ez?És ha igen mit javasoltok? Vagy bizonyos szint eléréshez kötött?Előre is köszi a választ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
Sziasztok!Azzal a kérdéssel fordultak hozzám hogy telefonról játszik egy Maki44 nevű játékos és hiába frissitette a telefonját nem jelenik meg neki a torony.Létezik ez?És ha igen mit javasoltok?Előre is köszi a választ
ha mobilon minden más működik keresse fel a supportot ott tudnak neki segíteni jó eséllyel
 
Fent