• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.77

DeletedUser

Vendég
"A városod betöltésekor arra a helyre fog állni a kamera, ahonnan elhagytad azt."
Ó, ezt nagyon köszi! Nagyon bírtam, hogy a mobilon ez így volt. :)

"Harc - Az egységek forrása (Kaszárnya, Kiképzőpálya, Zsoldostábor) nem véletlenszerű sorrendet követ majd, hanem mindig ugyanazt a sémát."
Ennek is örülök, köszi! :)
 

Melkor

Tapasztalt építő
Csak nekem tűnik úgy hogy bizony visszaesett az építményes korban a termelés?

eddig max épületekkel, elhelyezéssel + csodával 58-at termeltem a humánium/elfáriumból, most 43-at.
a többi is ilyen arányban visszaesett...
 

DeletedUser

Vendég
Csak nekem tűnik úgy hogy bizony visszaesett az építményes korban a termelés?

eddig max épületekkel, elhelyezéssel + csodával 58-at termeltem a humánium/elfáriumból, most 43-at.
a többi is ilyen arányban visszaesett...
Nálam rosszat ír ki az épületnél. 44-et ír, de 60 ér fel a raktárba és annyit is számol hozzá. Tehát ez megint egy kijelzési hiba csak.
 

DeletedUser

Vendég
Más se tud belépni böngészőből a játékba? Tegnap óta egy kínszenvedés az egész
 

Hunlau

Tapasztalt építő
Error: Error #3669: Bad input size.
at flash.display3D::Context3D/configureBackBuffer()
at Function/http://adobe.com/AS3/2006/builtin::apply()
at starling.core::Starling/configureBackBuffer()
at starling.core::Starling/updateViewPort()
at starling.core::Starling/initializeGraphicsAPI()
at starling.core::Starling/initialize()
at starling.core::Starling/onContextCreated()
Próbáld ki, hogy a játékon belül kapcsold be (ha be van kapcsolva, akkor meg kapcsold ki) a HTML 5 kliens engedélyezése jelölő négyzetet. Indítsd újra a böngészőt. Ha akkor sem indul el a játék, akkor kapcsold az előző állásba.
Ha így sem javul meg, akkor ötletelek tovább :)
 

Putyika

Veterán
Próbáld ki, hogy a játékon belül kapcsold be (ha be van kapcsolva, akkor meg kapcsold ki) a HTML 5 kliens engedélyezése jelölő négyzetet. Indítsd újra a böngészőt. Ha akkor sem indul el a játék, akkor kapcsold az előző állásba.
Ha így sem javul meg, akkor ötletelek tovább :)
Lehet, hogy csak én nem értem ezt az tippet.
Ha nem tud belépni a játékba, hogyan állítsa át?
 

DeletedUser

Vendég
Láttátok? Mobilon a barkácsolásnál látható, mennyi tervrajz van raktáron. Igaz, van, amikor az egyik városomban látszik, van, amikor ott nem, csak a másikban éppen, de legalább... :)
_20190425_071351.JPG
 

DeletedUser683

Vendég
Igazad van!
Ezt jól kitaláltam, az anyám ne sirasson! :)
A hétfői sok pálinka az oka :)
Jó hír, hogy ha Chrome-ban játszik valaki, akkor a böngésző első megnyitásakor, amikor rákérdez a flash használatára a Chrome, akkor megjelent a "Vagy inkább választom a HTML5 verziót" lehetőség is. Amúgy mindenkinek javaslom (aki még nem tette meg), hogy váltson HTML5-re, kevesebb a lassulás, sokkal simábban fut a játék (nekem legalábbis, és a Chrome-ban). A minap már volt, hogy majdnem 1 napig nem tudtam az új szerverre belépni, ha meg beléptem, folyton lagolt, ezért visszaváltottam HTML5-re. 1-2 dolog nem annyira szép, szerintem, ezért is hanyagoltam eddig, de leszokok a flash használatáról. :)
 

DeletedUser

Vendég
Valami változott, az előző frissítés vágta taccsra a dolgokat.
Úgy oldódott meg a dolog, hogy chrome teljes lepucolás, szinkronizált adatok törlésével egyetemben. Szűzen újra téve most működik.
Az indulás óta használt Firefox siralmas, ott nem segít a takarítás, kénytelen vagyok váltani. IE meg se nyikkan, opera döcögve megy (nincsenek előzmények bennük)
 

DeletedUser683

Vendég
Valami változott, az előző frissítés vágta taccsra a dolgokat.
Úgy oldódott meg a dolog, hogy chrome teljes lepucolás, szinkronizált adatok törlésével egyetemben. Szűzen újra téve most működik.
Az indulás óta használt Firefox siralmas, ott nem segít a takarítás, kénytelen vagyok váltani. IE meg se nyikkan, opera döcögve megy (nincsenek előzmények bennük)
Korábban beszedtem egy mailru vírust, elég átkozott, és egy újratelepítés után szinkronizáltam, és látom, hogy ott leledzik megint, de meg tudtam fogni. Gondolkodtam, hogy mi lehet, hát egy nyamvadék sütije volt elmentve, azt a szinkronizálással visszaállítottam (akaratlanul), és ennyi elég volt, hogy újra garázdálkodni akarjon. Töröltem mindent, és a szinkronizált adatok közül a sütiket, és már nincs gond. A tanulság számomra, hogy jó dolog ez a szinkronizálás, mert újratelepítéskor jól jön, viszont az elmentett adatokat is ki kell pucolászni.
A firefox minden adatát próbáltad törölni? Egy teljesen kipucolt, szűz telepítésnek jónak kéne (elvileg) lennie, de minden gép más, és más, az is igaz. Nálam most mindegyik böngészőben elég jól fut (na nem túl rózsás, de elfogadható), ezért gondoltam, hogy neked is megérne egy próbát. Az oprendszer rejtett fáljlok megjelenítése, felhasználó>appdata>Local és Roaming-ban is kipucolni a mozilla korábbi adatait. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A firefox minden adatát próbáltad törölni? Egy teljesen kipucolt, szűz telepítésnek jónak kéne (elvileg) lennie, de minden gép más, és más, az is igaz. Nálam most mindegyik böngészőben elég jól fut (na nem túl rózsás, de elfogadható), ezért gondoltam, hogy neked is megérne egy próbát. Az oprendszer rejtett fáljlok megjelenítése, felhasználó>appdata>Local és Roaming-ban is kipucolni a mozilla korábbi adatait. :)
Írmagja sem maradt, mégsem megy valami oknál fogva. Így szokok rá a chrome-ra évtizedes szerelmet sutba dobva :D
 

DeletedUser4473

Vendég
Bocs, hogy ide írok, de portál profit áldás mintha eltűnt volna... a Főnix Evolúcióban is le volt írva, hogy lesz, de még egyszer sem találkoztam vele... :( A varázsakadémián is már igen régóta nem láttam...
 
Fent