• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.57

DeletedUser

Vendég
Böngészőnél eg cache takarítás és böngészőfrissítés nem árthat.
Mobilon ha minden kötél szakad, akkor az alkalmazás újratelepítése.

Olyan szempontból nem központi a probléma, hogy nem mindenkinél fordul elő. Viszont a pontos okát még nem tudjuk sajnos. Kivizsgálás alatt van a dolog.
Köszi! Megpróbálom. Hozzáteszem, hogy most Winyandorban gépen sem látszik a nevem a chaten, Arendyllben viszont igen. o_O

(Szerk. böng. előzmények törlése nem segített. Mobilon újraraktam Elvenart, maradt ugyanúgy. :-S )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4140

Vendég
Nem kell aggódni, a HTML5 verzió a béta szerveren már tesztelhető, és ide is érkezni fog (nem azonnal, és még nincs konkrét dátum, de mindenképp a Flash végső nyugdíjazása előtt).
Nem aggódtam, mert még 2020-ig van idő, viszont én egyenlőre direkt csak Edgen kezdtem el játszani, mert itt a Windows Update révén van Flash Player támogatás és úgy gondoltam, hogy a hátra lévő kb. 2 évre már felesleges feltelepíteni a Flash Playert a Firefoxomba.
 

DeletedUser

Vendég
Nem aggódtam, mert még 2020-ig van idő, viszont én egyenlőre direkt csak Edgen kezdtem el játszani, mert itt a Windows Update révén van Flash Player támogatás és úgy gondoltam, hogy a hátra lévő kb. 2 évre már felesleges feltelepíteni a Flash Playert a Firefoxomba.
Bonyolult dolog is az :D
 

DeletedUser3

Vendég
Ha esetleg az Edge-el problémák adódnának (sajnos tapasztaltunk már csak Edge-ben jelentkező hibát, pl játékfagyást 1-2 verzióval ezelőtt), akkor a Google Chrome-ot is érdemes megnézni, itt sem kell külön Flash Playert telepíteni, beépített az egész.

Aztán persze reméljük nem sokáig kell azt nézni, hogy hol milyen a flash :)
 

DeletedUser4140

Vendég
Sajnos a Króm nekem nem igazán jött be úgyhogy jól elvagyok a Tűzrókával.
 

DeletedUser1205

Vendég
Én arra lennék kíváncsi, melyik frissítés után lesz úgy játszható a heti bajnoki, hogy ne keljen minden 2-3 körben képernyő frissítéssel vacakolni ami aztán még jobban belassítja a játékot.
 

DeletedUser1827

Vendég
Elaléltam teljesen. Bár lehet egy ilyen összetett játék fejlesztése világ szinten nem csak annyiból áll, hogy fel tudok-e rakni a videómegosztóról egy dalt. :D De ügyes vagy, hidd el ez nekem nem sikerült volna. Igaz nem is tanultam 10 évig. :DDD De az alsó kép szupi!!!!
 
Elaléltam teljesen. Bár lehet egy ilyen összetett játék fejlesztése világ szinten nem csak annyiból áll, hogy fel tudok-e rakni a videómegosztóról egy dalt. :D De ügyes vagy, hidd el ez nekem nem sikerült volna. Igaz nem is tanultam 10 évig. :DDD De az alsó kép szupi!!!!
az meg 3 perc volt ;)
 

Troji

Újonc
Szia @Hoshi !
Az új chat már nem tudja a /who - funkciót, vagy csak más varázsszó kell; esetleg csak idő, míg beidomítjátok rá..?:rolleyes:

ui: törölhető hsz, a bétás előrejelzésben már megválaszolásra került ez (is).
És megosztanád a választ nekünk is, nem mindenki bétás :)
 

Dizel1

Veterán
És megosztanád a választ nekünk is, nem mindenki bétás :)
A chat panel fejlesztése visszafejlesztés volt. Kivették azt az egy nyomorult parancsot is belőle, amire a túlnyomó többségnek szüksége lenne. Senkit nem érdekel azokon kívül, akik használták. Ennyi. Valahol már meg volt válaszolva a kérdésed Hoshi által is, mert elég sokan hőbörögtünk miatta.
 

DeletedUser3

Vendég
A chat panel fejlesztése visszafejlesztés volt. Kivették azt az egy nyomorult parancsot is belőle, amire a túlnyomó többségnek szüksége lenne. Senkit nem érdekel azokon kívül, akik használták. Ennyi. Valahol már meg volt válaszolva a kérdésed Hoshi által is, mert elég sokan hőbörögtünk miatta.
Akkor eljött a pillanat, most szeretnélek megkérni, hogy vegyél vissza.

A chat egy régebbi rendszert használt, eredetileg sem kellett volna ezeknek a funkcióknak benne lenniük, mégis megmaradtak. Nem volt támogatva, nem volt fejlesztve. Most az új chatrendszerbe nem került bele, mert tulajdonképpen nem sok funkciója volt. Az, hogy visszakerül-e, az még kérdéses, nem szerepel a funkciók prioritási listáján.

Lehet hőbörögni, meg piszkálódni kedves @Dizel1, de nem biztos, hogy célravezető. Meg lehet ezt a dolgot anélkül is beszélni, hogy visszafejlesztésekről beszélnél meg egyebek...
 
Fent