• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Játék ablak

j0dp5fnp1h.png


Jó lenne ha az alsó sorban egy sorban lehetne látni saját csapattársak logóját, zöldell(aki bent van) illetve pirossal(aki nincs) így lehetne tudni van-e épp játékban valaki.
Második ötlet saját avatar felcsukása kép bal felső részén (engem személy szerint zavar egy kicsit).Illetve fel-le csukhatóvá tenni mindkettőt ahogy zöld nyilakkal is jeleztem.
 

creatin

Erős harcos
Második ötlet saját avatar felcsukása kép bal felső részén ... fel-le csukhatóvá tenni.

Ezt a másodikat nagyon hasznos ötletnek tartom, sok értelme nincs a saját avatarunkat állandóan nézni :) , no meg nagyobb lenne a játékmező láthatósága!

A chat megújítására már kaptunk ígéretet, azt várjuk ki. Szerintem. Ez a játék úgyis a várakozásról szól...
 
Avatar felcsukásnál kitartok továbbra is :D
Rossz,főleg mikor kincses ládát keresi az ember össze-vissza "húzgálni" kell a várost hogy hozzá férjek ládához.
 
Az a 3D-s kép.
azt tovább lehet fejleszteni,szerkesztésnél még rámásolsz ugyan arra 2-3 képet ugyanabból, rétegenként mint a palacsinta :D sokat lehet velük szórakozni :p mindig kísérletezek
megmutatom mire gondolok
láűtod a két kép között óriási a különbség pedig ugyan az

67c3v1z4co.jpg
 
Utoljára szerkesztve:
Fent