• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

DeletedUser683

Vendég
-51
26 2-es a ligetem végre! :cool:
Én meg pár napja végeztem, bibi! :D Sőt már megvan mindkét csoda is, a bajnoki végét úgy vittem már. és baromi jó lett a gólem a varangyos templomtól.
Gyakran esett úgy,. hogy az ellenség ork tábornokát egyszer meglőttem az íjászommal, és a gólem kidobta. :)
28 :) A, de klassz! Én asszem, egyből felhúzom most 4-esig, nagyon elég már a tötymörgésből... Picit félek ugyan, h lesz valami szívatás.... :confused:
Akkor nagyon sok napig toporogni fogsz a techfán, hacsak nincs valami óriási helyed a mezőknek, mert csak azzal lehet jobban haladni. Viszont én többet nem fogok ekkora helyet szakítani a fajok termelőinek, besokalltam. Nem fogok azért törölni csomó dolgot, pl. 23-as manut, csak hogy legyen egy nagy helyem, és haladhassak. Nem lesz szívatás, de érdemes követni a feladatokat a haladásban, szerintem. :)
Azt gondolom tudjátok, ha úgy adódik. hogy úgy jön ki a hely, hogy tudtok lerakni mezőt és mellé farmot, a farmnak nem muszáj csatlakoznia a ligethez. A farm ugyan nem fog termelni (nekem így is állt pár néha, és ki is használtam ezt a lehetőséget), de a mező ugyanúgy termelni fog. :)
Bocsánat, bár nem tudom, hogy mivel sikerült ennyire megbántani! Töröltem a megjegyzéseim....és azt hiszem, lépek is mielőtt akaratom kívül mást is megbántanék valamivel!
Jó volt veletek! :)
Mi történ Pityuka?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1322

Vendég
-55:)
nem bántott meg senki senkit,csak tegnap már túl fáradt voltam ahhoz hogy megvitassuk hogy mi a szörny és mi a nem szörny.;)
 

DeletedUser

Vendég
-53 Sziasztok! :)
Grat, Dj! Néztem is, mennyi cuccod van és hogyhogy még nem végeztél? :)
Pont nekem is feltűnt a pakolászásban, hogy a mezőn nem lett piros jel attól, hogy a farmon igen. :) Köszi, ezt beleveszem, mert a mezők termelése a lassabb, a farmok várnak így is. Ezért is akarom a ligetet húzni. Hmmm, hmmmm, érdekes dolgok ezek, köszi az infókat!!! :cool:
baromi jó lett a gólem a varangyos templomtól.
Akkor jó, mert én is azt néztem ki magamnak! :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1432

Vendég
-55 sosem érek az utolsó vendégfajhoz.... Pedig már mindjárt itt a következő
 
Fent