• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Elfek az emberek ellen

DeletedUser683

Vendég
21
78 :D Akkor jóéjt neked is! :p

Ja meg ez is: Pay a good amount of 9 hr 1st tier boost goods --- ha jól értem, a 9 órás termelésből kell közvetlenül fizetni valahogy, nem ám akárhonnan. De majd meglátjuk. :)
79 igen, azon filóztam, hogy mit akarhat

Na de hogy fogja megkülönböztetni, honnan jött?
Sziasztok! :) Nem különbözteti meg, egyszerűen csak be kell fizetni. Tudom, mert csinálom, és először befizettem. :)
 

DeletedUser683

Vendég
23 (Még semmit, nemsokára a 10. küldetést kezdem. Ugye eddig kért 20x3 órást, meg 10x9 órást, nem lehetett jobban zavarni a küldiket. :D:p Addig meg semmit nem merek állítani leírás alapján, mert a múltkos CW is hibázott, majd javított, de nem neheztelek rá! :) )
(mindenesetre ha úgy lesz mégis, akkor meg lesz az az általad várt kihívás. :D :D :D )
 

DeletedUser

Vendég
24 Köszi, világos. :) Fura is, h Erica így kijelentette, pedig valszeg még ő se tart ott. ;) Szerintem jó lenne, bár lakos mínuszban vagyok, de egy kis változatosságért naná hogy megoldom. :D
 

DeletedUser

Vendég
28 :) A, de klassz! Én asszem, egyből felhúzom most 4-esig, nagyon elég már a tötymörgésből... Picit félek ugyan, h lesz valami szívatás.... :confused:
 

DeletedUser2062

Vendég
27
Lucifer and the rose.jpg -1 rózsafej..
 
Fent