• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.31 - Félszerzetek

GreenKnight

Veterán
a mezők fejlesztéséhez sok "Isteni magok" kell, amit nem tudsz szabályozni/"erőltetni"
Tudod "erőltetni", hiszen minél gyakrabban gyűjtöd be annál több bónuszt kapsz. 3 óránként begyűjtve általában több a bónusz, mint a termelés. A bónuszt pedig a főépület szintje és a csodák szintjeinek összegének szorzata adja, tehát érdemes a csodákat fejleszteni. A főépületed majd később jöhet, ha kikutattad.
 

DeletedUser1637

Vendég
Tudod "erőltetni", hiszen minél gyakrabban gyűjtöd be annál több bónuszt kapsz. 3 óránként begyűjtve általában több a bónusz, mint a termelés. A bónuszt pedig a főépület szintje és a csodák szintjeinek összegének szorzata adja, tehát érdemes a csodákat fejleszteni.
Így van. Minél többször gyűjtöd be, annyiszor kapod meg ezt a bónuszt pluszban a begyűjtött mennyiséghez hozzáadva. Kiegészíteném azzal, hogy az alap 24 órás termelést pedig meghatározza a teljesített tartományok száma is. A főépület szintjének és a teljesített tartományok számának a szorzata a 24 órás termelés összege az Isteni Magokból.;)
 

DeletedUser1524

Vendég
Így van. Minél többször gyűjtöd be, annyiszor kapod meg ezt a bónuszt pluszban a begyűjtött mennyiséghez hozzáadva. Kiegészíteném azzal, hogy az alap 24 órás termelést pedig meghatározza a teljesített tartományok száma is. A főépület szintjének és a teljesített tartományok számának a szorzata a 24 órás termelés összege az Isteni Magokból.;)

Próbálom a 3 órás begyűjtést (de van amikor melózni is kell, akkor nem megy) és amúgy nincs problémám a dologgal (csak hozzátoldottam egy másik hozzászóláshoz, hogy teljesebb legyen a kép) :) A tartományos részt jó tudni, akkor azért nem annyira alacsony nekem, mivel tartományokkal viszonylag jól állok (én 98%ban harcolok, nem vásárlok, de így is lehet haladni szépen(bár a felderítők mehetnének picit gyorsabban is, de az más tészta)) :)
 

DeletedUser362

Vendég
Nekem a következő kérdésem lenne: (már próbálkoztam olyanoknál akik előbbre vannak, de nem sokan tolonganak a segítséggel) Most kezdtem el a Félszerzeteket. De nem merem elbontani az összes sárkányos épületet, mert a játék még nem ajánlotta fel. Nem szeretném megszívni :)
Bátran elbonthatom őket, vagy még várjak vele?
Ha tud valaki, segítsen legyen olyan kedves! Előre is köszönöm!!!
 

DeletedUser1205

Vendég
A Forrás-ligetnek maxra fejlesztve mekkora a helyigénye? -kösz.
 
Fent