• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.31 - Félszerzetek

Melkor

Tapasztalt építő
Pontosítva,
a testvériség taglistánál mindig jó a kijelzés (nálam), az értesítéseknél nem számít hogy testvériségi tag vagy csak szomszéd mindkettőnél lehet rossz a kijelzés

Nálam nem jó a testvériség taglistánál sem.

@Hoshi : tipp, nem vagyok benne biztos, de mintha akkor romlana el a pacsi, ha valaki rendszeresen látogat és van az értesítésekben több látogatása is van. (Amiből egy időkereten belül van, tehát jár a bónusz, egy pedig kívül)
 

DeletedUser1432

Vendég
Nálam nem jó a testvériség taglistánál sem.

@Hoshi : tipp, nem vagyok benne biztos, de mintha akkor romlana el a pacsi, ha valaki rendszeresen látogat és van az értesítésekben több látogatása is van. (Amiből egy időkereten belül van, tehát jár a bónusz, egy pedig kívül)
Ezt ki kellene próbálni. Tegyük tele az értesítéseket kereskedelmi ajánlatokkal, hogy kifussanak a pacsi jelzések és ha akkor jól mutatja, beletaláltál
 

Putyika

Veterán
Nálam vannak olyanok akik látogattak tegnapelőtt és tegnap délután is....de jó a jelzés, azt mutatja, hogy jár a bónusz!
 

Melkor

Tapasztalt építő
Ezt ki kellene próbálni. Tegyük tele az értesítéseket kereskedelmi ajánlatokkal, hogy kifussanak a pacsi jelzések és ha akkor jól mutatja, beletaláltál

Kipróbáltuk, kipucoltuk kereskedelmi ajánlatokkal a teljes értesítés listámat - sajna nem ezen múlik, eredmény:
akinél arany volt a kéz, mind adott szerszámot - pipa
akinél nem volt arany a kéz:
  • adott szerszámot: 3 db - ez rossz :(
  • nem adott szerszámot: 6 db - ez jó
mintha minden 3. esetben lett volna rossz, mindenesetre ezt azért ki lehet debugolni, bár nyilván nem egyszerű.
 

Melkor

Tapasztalt építő
@Hoshi : pacsi ügyben: miután kipucoltunk mindent kereskedelmi ajánlatokkal, MINDEN nem testvériségben lévő látogató zöld kezet mutatott - azt hiszem 23 óráig arany kezet kéne mutatnia...
Firefox, 53.0.3 (32 bites)
Win7 Home Prémium
Shockwave Flash 26.0 r0
hátha ez segít majd...
 

Putyika

Veterán
Ma reggel kaptam 2 támogatást az építőkre! Nem régen elindítottam egy fejlesztést, és most látom, hogy nincs egy segítségem se!
Valakinek valami ötlet, hogy hová lett a másik? :eek:
 

DeletedUser997

Vendég
nálam bevált, hogy egy pontot beletettem. azóta nem piros.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser262

Vendég
a kereskedő fejlesztése melyik kortól érhető el ? mert a kisebb tagoknál még nem fejleszthető
 

Caitlen

Felderítő
Sziasztok!

Az előttem járóktól kérdezném :
mi az oka,hogy a félszerzetek portálja többeteknél is még csak 1-es szinten áll?
Azaz,ahogy végig gondolom,elmegy minden "erőtök" anyagotok a répa,-tök,-alma ültetvények fejlesztésére,s ezért?
Légyszí,válaszoljatok,én még csak most kezdem a "farmerkodást" :)
 

DeletedUser683

Vendég
Az előttem járóktól kérdezném :
mi az oka,hogy a félszerzetek portálja többeteknél is még csak 1-es szinten áll?
Azaz,ahogy végig gondolom,elmegy minden "erőtök" anyagotok a répa,-tök,-alma ültetvények fejlesztésére,s ezért?
Légyszí,válaszoljatok,én még csak most kezdem a "farmerkodást" :)
Olyasmi is kell a fejlesztéshez, amiből sokáig nem lehet összegyűjteni a kért mennyiséget, Ez a Zsili zselé, Mivel e termék 2 összetevője a sütőtök és az alma, időbe telik, amire oda jutsz, hogy almaültetvényed is legyen, és elég sok kell a zseléből, szóval itt most nem lehet rohanni a portál fejlesztésével. ;)
 

DeletedUser1524

Vendég
Olyasmi is kell a fejlesztéshez, amiből sokáig nem lehet összegyűjteni a kért mennyiséget, Ez a Zsili zselé, Mivel e termék 2 összetevője a sütőtök és az alma, időbe telik, amire oda jutsz, hogy almaültetvényed is legyen, és elég sok kell a zseléből, szóval itt most nem lehet rohanni a portál fejlesztésével. ;)

No igen, a másik fele, hogy a mezők fejlesztéséhez sok "Isteni magok" kell, amit nem tudsz szabályozni/"erőltetni" mivel csak a fejlesztett kereskedő gyárt belőle bizonyos mennyiséget (mondjuk a sok csoda (akinek van) segít a begyűjtési bónusszal), így erre is kell várni elég sokszor, arról nem is beszélve, hogy a fejlesztési fához is kell :) Most ott tartok, hogy ha összegyűlik a kellő mennyiségű Isteni magok, akkor döntöm el, hogy építek egy 1-es mezőt vagy valamelyiket továbbfejlesztem és utána várom, hogy ismét legyen elég "mag". Spec úgy döntöttem, hogy először felhúzom a félszerzet épületeket (amennyi elfér ill amennyit elterveztem(remélem elég lesz a normál haladáshoz)) és utána foglalkozom a fejlesztési fával (amin a leírtak miatt (és kicsit a trágyához szükséges mana fogyasztás miatt) el vagyok akadva jelenleg), de persze mindenki úgy dönt ahogy neki jól esik :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent