• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Bétás tapasztalatok avagy mi is várható

Rikari

Veterán
Visszatérőek lesznek a napi exkluzívok? ...most nem látok sehol olyan kiírást, mint a Téli Eventben, hogy soha vissza nem térő ajánlat. Remélhetek még I-es bónuszosokra utazó kereskedőt valaha, mert nem sikerült betalálnom a 10-es körbe. :)
 

DeletedUser1769

Vendég

Gyongy-tyuk

Felderítő
Nagyon örülnék ennek az orkot adó toronynak, de még van pár napom a Tündéknél. (kb.10-12) Ha napi ajándék lesz, akkor az adott napon meg kell szerezni, nem tudom kivárni a korlépést. Viszont a megnyert item-ek nem szoktak változni, ha az ember később átlép a másik korba.

A feladatokkal jól állok, siettem, nem esszencia kérdése lesz. Várható, hogy változó lesz a megnyert torony?
 

DeletedUser1769

Vendég
Nagyon örülnék ennek az orkot adó toronynak, de még van pár napom a Tündéknél. (kb.10-12) Ha napi ajándék lesz, akkor az adott napon meg kell szerezni, nem tudom kivárni a korlépést. Viszont a megnyert item-ek nem szoktak változni, ha az ember később átlép a másik korba.

A feladatokkal jól állok, siettem, nem esszencia kérdése lesz. Várható, hogy változó lesz a megnyert torony?
Ahol megnyerted, úgy marad, nem változik
 

DeletedUser902

Vendég
Igen, ezen az oldalon fentebb jónéhány hozzászólásban, amikben azzal a marha nagy feltűnő betűtípussal van írva, hogy meg lehessen látni és elég soxor ismétlődik...na bármelyikre kattints rá :D

Szerk.: azért biztos, ami biztos ide is bemásolom, csak hogy tuti meglegyen :D
nyereményépületek adatai, kattints erre a ronda vastag sorra

.....most én vagyok a foggyos, vagy az utazó kereskedők tényleg kétszer szerepelnek? :D
(Csak a harmadik szintűt sikerült megnyernem és tök jó lett volna a másik kettő is..... :( )
 

DeletedUser1906

Vendég
.....most én vagyok a foggyos, vagy az utazó kereskedők tényleg kétszer szerepelnek? :D
(Csak a harmadik szintűt sikerült megnyernem és tök jó lett volna a másik kettő is..... :( )


unconfirmed : még nem biztos lehet tervben van, de valóban kétszer van a listában. :rolleyes: Deee 14 -dik napot jelentette hogy lesz, aaaaaaaaaaaz azt hiszem elmúúúúlt :D
 
Fent