• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.25

DeletedUser1068

Vendég
Gondolkozóba estem, mikor realizáltam az 5db erőteljes ellátást a szatyorban, ami jött az első körből. :) Ezt feljegyzem pozitívumként a listára, ne csak jajongjak. Lelkes bűbáj fogyasztóként ez némi - némi!!! - vígasztalás számomra a tp-kért. De osztom Lord hurráoptimista lelkesedését, bőszen remélem, hogy a következő körökben egyre több tp-t is látunk majd jönni. Mert az első körben ritka vérszegény hozam volt belőlük. :)
 

DeletedUser1411

Vendég
Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy a kiegyensúlyozás nem sikerült (nem provokatív lenni, és nem fogom azt állítani, hogy tudatos volt a túlskálázás).
Vélemény (egy inkább csatázótól):

  1. A csaták sokkal durvábbak lettek. Nem csak az egységméret miatt, de szinte az összes ellenséges 3-as szintű, speciális hatással (tök jó, hogy a treant erős, de ha kap egy varitól, plusz egy cerbitől pár varit, ő is hullik mind a légy), így garantált a sok veszteség.
  2. Szinte már az elején sem érdemes auto harcot választani
  3. A 3-as vari még a íjászomnál is gyorsabb, így a sneak-peak is veszteségeket követel.
  4. Az egyezkedés költsége nem a kétszeresére nőtt, és most már nem alapárut kér, de eszi a 2/3-as árukat is kezdettől fogva.
Még kivárom a felsőbb szinteket a végső verdikt meghozatalával, de az tény, hogy az első szinten több egységet vesztettem, mint az előző bajnokságban teljes időben (és ott 18.000 ponttal végeztem). Én most azt látom, hogy a változtatás, minden beharangozás ellenére, szinte ellehetetlenítette a harccal való teljesítést.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1766

Vendég
Mivel én befejeztem, így leírom a tapasztalatom. Korábban is írtam, hogy talán a fejlettebb játékosoknak nehezebb lett, de a 3-as, 4-es szinten lévőknek biztos nem, sőt.
6 tartományt indítottam így:
2 tartományt 6 körig
2 tartományt 5 körig
1 tartományt 4 körig
1 tartományt csak első körben tárgyalva
90%-ban auto harccal csináltam végig és csak a nehezebbeknél tárgyaltam, így nyersanyag nem sok ment el, de mivel csekély létszámú volt a csapatom a csatákban, így azokból sem veszett sok oda - jellemzően 1-2 treant és gólem, 1-3 varázslónő és 3-12 kardtáncos vagy cerberus alkotta a csapatot. Ebből ugye sok veszteség eleve nem lehetett. :)
Van a testvérek között olyan "ember" játékos aki a hatodik körben az első tartományt végigvitte autoharccal 5*1 lovaggal összesen 1 lovag veszteséggel.
Eddig jellemzően 4, esetenként 5 ládát értünk el még akkor is amikor szinte mindenki bajnokizott. Most 6 láda lett meg (a hetedikben 1700-nál járunk, szóval az már esélytelen) és 21-en játszottunk.
Szóval biztos, hogy ez a kristályos "híresen könnyű" bajnokság is számított ezért várom a következőt, hogy az mennyivel lesz nehezebb.
Hát ennyi :D
 

DeletedUser

Vendég
Én elégedett vagyok az új bajnoki rendszerrel. Eddig sem volt könnyű, s ez után sem lesz az!
Viszont a kisebb játékosoknak nagyobb a lehetőségük, jobban kivehetik a részüket a bajnokiból. Pontok szempontjából folyamatában kevesebbet kaptunk, viszont a végén több pontot söpörhetünk be. A bűbájok sem haszontalanok, és a rúnával is lehet mit kezdeni.
Nem lehet olyat alkotni, ami egységesen mindenkinek jó lenne. Erre most azt véleményezem: a nagyok, akik harcosok talán elégedetlenek, de a kicsiknek és a városépítőknek talán eredményesebb lesz a bajnoki ezen a módon.
 
Fent