• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Új verzió: 1.25

Amszeth

Erős harcos
Igazad van abban, hogy a fórum arra való, hogy jelezzük, megbeszéljük, megoldjuk a játékban felmerült problémákat, de azért nem kell minden adandó alkalommal a supportot piszkálni érte.
Már megbocsáss, de Március 5-én már írták a Játékkal kapcsolatos kérdésekben, hogy baj van a főépület aranykijelzésénél, erre Március 7-én fórumszál lett nyitva emiatt, végül 12-én itt is fel lett hozva a téma. Most komolyan, mi nem érthető azon, hogy a support tud a hibáról és továbbította a fejlesztők felé? Miért kell megenni egy problémával az emberek életét, ez tényleg annyira nagy gond? Mint írtam, ki lehet számolni, hogy mennyi arany, van a főépületben, csak kedv kell hozzá vagy valami más is…
Részemről a téma lezárva, van fontosabb dolgom is. :)
 

DeletedUser

Vendég
Már megbocsáss, a fórum azért van, hogy a problémánkat, véleményünket megosszuk, és úgy vélem ez nem sírás!
Pontosan, az embernek van bőven gondja az életben, és mivel ez egy játék, szeretnénk gond nélkül játszani.
Biglike! Számból vetted ki a szót! Szinte ugyanezt akartam én is írni, de inkább meggondoltam magam és befogtam a képem, mert itt már felháborodni sem szabad semmiért, mert rögtön rásütik az emberre a bélyeget, hogy állandóan csak kötözködik. Köszönöm Neked ezt a kommentet! :)
(fogadjunk ezért a hsz-ért is kapok a pofámra... vagy egyből törölve lesz, ahogy azt a legutóbb megkaptam!)
 

DeletedUser1637

Vendég
Igazad van abban, hogy a fórum arra való, hogy jelezzük, megbeszéljük, megoldjuk a játékban felmerült problémákat, de azért nem kell minden adandó alkalommal a supportot piszkálni érte.
Már megbocsáss, de Március 5-én már írták a Játékkal kapcsolatos kérdésekben, hogy baj van a főépület aranykijelzésénél, erre Március 7-én fórumszál lett nyitva emiatt, végül 12-én itt is fel lett hozva a téma. Most komolyan, mi nem érthető azon, hogy a support tud a hibáról és továbbította a fejlesztők felé? Miért kell megenni egy problémával az emberek életét, ez tényleg annyira nagy gond? Mint írtam, ki lehet számolni, hogy mennyi arany, van a főépületben, csak kedv kell hozzá vagy valami más is…
Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget, köszönöm, mert attól, hogy napokig ugyanazon a problémán rágódnak néhányan, attól nem fog hamarabb kijavítódni a hiba, és nem kell csodálkozni, ha nincs is erőnk reagálni mindenre! A többire nem is reagálnék, mert csak szó szót követ, viszont előrébb nem jutunk. Ezt kéne megérteni néhány játékosnak! Jelzitek a problémát. Ha még nem tudunk róla, akkor mi továbbítjuk a fejlesztők felé, és ennyi! Csak a tálalás nem mindegy, hogy hogyan történik. Ez egy játék, írta valaki, és szeretnétek jól érezni magatokat. Mi is! Nem mi fejlesztünk, és nekünk is érdekünk, hogy ki legyenek javítva a hibák, hisz kevesebb a munkánk, így is van bőven!
A való életben is elromlik sokszor valami, és csak rajtunk áll, hogy el tudjuk-e fogadni, hogy vannak, amik elromlanak, és addig áthidaljuk valahogyan a problémát, amíg nem jön a szerelő, vagy felhívjuk hússzor egy nap, hogy igyekezzen már, mert nem tudunk a problémával együtt élni...
 

DeletedUser1519

Vendég
Amúgy a háttérben a hegyoldalból hová tűntek a csodák (Kristály Világítótorony stb.) szép grafikái? Vagy már volt ez a kérdés?
 

bere007

Veterán
Ez a bajnoki módosítás eléggé érdekesre sikeredett.
- akit a TP motivált a bajnokin az nem járt jól
- akit az ereklye motivált a bajnokin az nem járt jól
- akinek megvan minden rúnája, törött köre teljes, az nem járt jól
- az osztagméretek aránytalanul magasra emelkedtek, az auto harc nem nagyon éri meg
- kézi harchoz kellene valami motiválás és akit az első 3 motivált eddig és nem a ranglista pont, az nem járt jól

- de akinek kell a törött rúna az talán jól járt, de más csodájában a TP-ér kaphatott volna 1 rúnát és nem 1/10 rúnát, tehát itt is felmerül az, hogy nem járt jól

De ez csak az én véleményem.
 

GreenKnight

Veterán
A régiben 6 ládával jobban jártál, mint most a 10-zel. Nincs kihívás, ehhez csak elég katona vagy nyersanyag kell. Elvesztette az egész bajnokság a varázsát. :(

[Enamel módosította]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1637

Vendég
Ez a bajnoki módosítás eléggé érdekesre sikeredett.
- akit a TP motivált a bajnokin az nem járt jól
- akit az ereklye motivált a bajnokin az nem járt jól
- akinek megvan minden rúnája, törött köre teljes, az nem járt jól
- az osztagméretek aránytalanul magasra emelkedtek, az auto harc nem nagyon éri meg
Be lett harangozva! :)
de akinek kell a törött rúna az talán jól járt, de más csodájában a TP-ér kaphatott volna 1 rúnát és nem 1/10 rúnát, tehát itt is felmerül az, hogy nem járt jól
Ez így nem teljesen igaz, mert nagyjából olyan 4.-5. tartomány teljesítése után van 1/10 biztosan jó rúna előállításához törött rúnaszilánkod, viszont elég sok tartományt kell teljesítened, és az utánuk járó pontot berakni más csodájába, hogy legyen egy olyan rúnaszilánkod, ami még el is törhet! ;)

Mindenki figyelje a törött szilánk tárolóját, mert ha betelik, és elveszik a törött szilánk, amit megnyertek, nem lesz jóváírva! Ez a saját felelősségetek, hogy figyeljetek rá! ;)
 

DeletedUser1068

Vendég
Eddigi tapasztalataim:
Az előző bajnokiban első körben 12 tartományt autoharccal simán végig lehetett vinni, jó egység elosztással, nem túl nagy veszteséggel. Most 11-et tudtam, javában kéziharccal és lefogytam katonákból, pedig 1 nappal többünk volt gyártani. Ha ugyanúgy erősödnek a körök, ahogy eddig, akkor ezt kb lehetetlen lesz 6-os szintre leharcolni, max 1-2 tartományt (majd meglátjuk).
A tp volt a legnagyobb húzóereje a tervrajz mellett a bajnokinak. Ez eltűnt.
A kivásárlás nem lett olcsóbb, sőt, 11 tartománynál, első körben már csak legyintős, nem kifizetős.

Ha valamit akarunk a régi rendszer tp-iből a magunkénak, most azért kell a 10 ládáért hajtani, hogy valamit lássunk abból is.
Összességében ne haragudjatok, de ezzel megintcsak elvettünk, nem könnyítettünk semmit. Kérném a régi rendszert vissza, ott legalább az erőfeszítéseinkért cserébe örülhettünk a tp esőnek és tervrajznak.
 

DeletedUser1766

Vendég
Úgy látszik, hogy az "erős" vagy "fejlett" játékosoknak rosszabb lett, de a kicsiknek sokkal jobb. Eddig autoharccal 2-3 tartomány volt hozható, most 5, de van akinek 6 is minimális veszteséggel. Persze ez még csak az első kör volt, de eddig ennyi tartományba bele sem szagoltam. Harccal meg pláne nem. A tp-ket persze én is sajnálom.
 

DeletedUser1068

Vendég
Fele tartománnyal annyira sikerült feltolni az osztagméreteket, hogy minimum ugyannyi veszteséggel tudható le ugyanaz a szükséges ládamennyiség (tervrajz szempontból nézve), mint eddig. Amiben pozitív változás van, az a ráfordítandó idő, amit most ugye nem érzek még, mivel az első kör autoharcos volt eddig, ez meg nem, de összességében valószínűleg időben kevesebbet fog elvinni. Amit nem értek, hogy ha csak a saját időráfordításunk mértéke csökken, a katonai és áruráfordítás mennyisége nem, akkor mivel magyarázható a jutalom csökkenés?

Ez tényleg érdekelne, ha ennek a hátterét valaki el tudná mondani.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a bajnoki módosítás eléggé érdekesre sikeredett.
- akit a TP motivált a bajnokin az nem járt jól
- akit az ereklye motivált a bajnokin az nem járt jól
- akinek megvan minden rúnája, törött köre teljes, az nem járt jól
- az osztagméretek aránytalanul magasra emelkedtek, az auto harc nem nagyon éri meg
- kézi harchoz kellene valami motiválás és akit az első 3 motivált eddig és nem a ranglista pont, az nem járt jól

- de akinek kell a törött rúna az talán jól járt, de más csodájában a TP-ér kaphatott volna 1 rúnát és nem 1/10 rúnát, tehát itt is felmerül az, hogy nem járt jól

De ez csak az én véleményem.
Ez így van, egyetértek.
De! Azért van benne egy jó dolog... legalább most nem csak az 1. szintű árút zabálja le rólunk (akik nem harcolnak), hanem már az elején kéri jórészt a 2. és 3. szintűt is. Így legalább nem romlik rám a 3-as bónuszom. :D
Bár ez még csak az első nap. Lehet a 3. napra módosítok, amint ingem-gatyám odalesz és nemcsak az 1. szintűből, hanem a többiből is! :D
 

DeletedUser1769

Vendég
Tök jó eddig az új rendszer, bár még csak az 1. kör ment le
Simán megy az autoharc, bár a vegyes ellenfél miatt be kell kukkantani, nem elég csak nyomkodni a gombot, valamennyit melózni is kell.
A tp is rengeteg lesz reméljük a köv. körökben, előjelei már vannak a 2. körre.
A törött szilánk pedig egyenesen szuper 5let volt, csak ezért már megéri bajnokizni.
A blueprintért eddig úgy tűnik, jobban együtt kell mennie majd a tesóságnak, viszont együtt könnyebb lehet megszerezni a pontok alapján, de mások hátán evezgetve nem lesz ingyen vacsi

Hajrá, csatába! :D
 
Fent