• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Támogatás egyszerűsítése

  • Témaindító DeletedUser115
  • Kezdés ideje

DeletedUser115

Vendég
Azt hittem, kb mindenki erről ír itt, de még nem láttam, úghyhogy elővezetem:
A Támogatás jelen formájában megöli a játékot.
A testvériséget a bugok miatt (4-5 látogatás után lefagy a progi és ez az összes társamnál is így van) kb egy óra végigtámogatni, a szomszédaimat még fél óra.
Sokkal jobb lenne úgy kezelni, mint a Forge of Empiresben.
Most ahhoz, hgoy meglátogassak egy szövitársat, rá kell klikkelnem a pajzsra, váltani a tagok listájára, odébblapozni (ha nincs az első 9-ben), ráklikkelni a nevére, majd látogatás. Ez öt klikkelés és még csak ezután nyomok a támogatásra, majd a kiválasztott épületre.
Hét (!!!) klikkelés, amit egy vagy max kettővel kellene megoldani, főleg, hogy folyton kifagy a program.
Javaslat:
Támogatás gonb, ahol egyben, listaszerűen megjelenik egy oszlopban az összes klántárs, másik oszlopban az összes szomszéd, a nevük emllett hogy mennyi idő még, mire támogathatóvá válnak. EGy klikk a névre, támogatás (ekkor mondjuk automatikusan a főépület, sok inaktív szomszédnál jó az) vagy látogatás, de akkor sem zárul be ez a sáv, tehát gyorsan végig lehet zongorázni mindenkit.
Igazából az az érthetetlen, hogy miért nem eleve így lett fejlesztve, ajánlok egy jó játéktervezőt, ha kell. :)
 

DeletedUser57

Vendég
nálunk is ez a gond 4-5 ember után összeomlik a flash player mielőtt bárki írná több böngészőben lett próbálva és 25 gépen : ) mindenhol az a gond
 

DeletedUser7

Vendég
Egyetértek, hogy a jelenleg állapot nem a legjobb, a következőket tudom mondani: Az összeomláson dolgoznak, nem lehet tudni hogy mikorra lesz kijavítva, de ha lesz információnk megosztjuk.
Lesz a Testvériség tagjainak látogatására egy egyszerűbb mód, úgy, mint például a Forge of Empires-ben? Most egyesével kell végigmenni a taglistán, a névre kattintani és kiválasztani a látogatás opciót, csak azért, hogy segítsek nekik. Ez sok időt vesz el és fárasztó.
Jelenleg ez a legjobb módja ennek. Tudjuk, hogy nem épp optimális, és már gondolkozunk azon, hogyan lehetne ezt jobbá tenni. A kihívás számunkra itt is az, hogy személyessé tegyük a dolgokat. Fontos, hogy a napi rutinszerű dolgokat, mint ez is, felgyorsítsuk, ugyanakkor az ilyen interakciók szociális jellegét is szeretnénk megtartani. Eredetileg arra is gondoltunk, hogy egy gombot hozunk létre, amivel a Testvériség tagjait egy kattintással lehet segíteni.
A válasz alapján arra lehet következtetni, hogy az ötletet hogy egy gombnyomás legyen, elvetteték. De dolgoznak, és gondolkoznak ezen is. Bétán is több ötlet fel lett vetve ezzel kapcsolatban, mint például egy lista, amiről egy gombnyomással meglátogathatjuk a játékostársat, vagy egy "következő város" gomb, ami a még nem takarított városokon végigvisz. Persze ezekhez is szükséges hogy az összeomlást megszüntessék.
 

DeletedUser38

Vendég
reméljük, hamar ide is eljut...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Az összeomlás elméletben megszűnik:

Ez a mai fejlesztés része bétán. Reméljük jövő héten hozzánk is elérkezik :)

Féloff-ként a bétás tapasztalatok:
+ oldal: már majdnem mindenkin végig lehet menni a szövetségen belül (olyan huszonsok ember után omlott csak össze a böngésző); és mivel ott magasabb szinten vannak a játékosok (illetve az épületeik), így itt valószínűleg most már (még) simán végig lehet majd mindenkit látogatni :)
- oldal: nálam jelentősen belassult a játék (mintha szaggatna); ráadásul az egeres scroll (fog meg, és húzd arrébb) úgy ment tönkre, hogy csak na (egér gomb megnyom, kép elhúz egér mozgatással, egér gomb elenged, egér mozgat és a játék úgy érzékeli még 1-2 másodpercen át, mintha még mindig nyomnám a gombot, ezért a képet is mozgatja); illetve ha benézek valakihez látogatóba, akkor hiába volt eddig beállítva, hogy 'távoli' nézetet használok, mindig 'közeli' nézettel kezd a városán belül

Vagyis nem biztos, hogy a jövő héten már megjön ide is; lehet, hogy van még rajta javítanivaló. :)
 

ferrari13

Felderítő
Féloff-ként a bétás tapasztalatok:
+ oldal: már majdnem mindenkin végig lehet menni a szövetségen belül (olyan huszonsok ember után omlott csak össze a böngésző); és mivel ott magasabb szinten vannak a játékosok (illetve az épületeik), így itt valószínűleg most már (még) simán végig lehet majd mindenkit látogatni :)
- oldal: nálam jelentősen belassult a játék (mintha szaggatna); ráadásul az egeres scroll (fog meg, és húzd arrébb) úgy ment tönkre, hogy csak na (egér gomb megnyom, kép elhúz egér mozgatással, egér gomb elenged, egér mozgat és a játék úgy érzékeli még 1-2 másodpercen át, mintha még mindig nyomnám a gombot, ezért a képet is mozgatja); illetve ha benézek valakihez látogatóba, akkor hiába volt eddig beállítva, hogy 'távoli' nézetet használok, mindig 'közeli' nézettel kezd a városán belül

Vagyis nem biztos, hogy a jövő héten már megjön ide is; lehet, hogy van még rajta javítanivaló. :)

Én is tapasztaltam. Az oka a hardveres gyorsítás.
A beállításokban (utolsó pont) ki lehet kapcsolni. Miután kikapcsoltam, teljesen jól működött :)
 

Vanek

Veterán
Én is tapasztaltam. Az oka a hardveres gyorsítás.
A beállításokban (utolsó pont) ki lehet kapcsolni. Miután kikapcsoltam, teljesen jól működött :)

Óóóóó, hogy az a .....
Már itt is kezdik? A FoE-nél is ez volt, és ott is azóta vannak gondjaim (amit magasról lesz....nak).
Na, mindegy. Amíg opcionális, és ki lehet kapcsolni, addig még jó. Amint kötelezővé teszik, itt is a fentebbi rész jön el. Mintha senki nem törődne a régebbi gépek tulajdonosaival. :(
 

DeletedUser3

Vendég
Jelenleg a hardveres gyorsítás a béta szerveren elérhető. Tesztelés alatt van, gyűjtjük a visszajelzéseket, és az alapján történnek a javítások. Amint a fejlesztők úgy látják, hogy a hibák elhárításra kerültek, elérhető lesz a többi szerveren is. Ehhez viszont az kell, hogy minél több értékelhető visszajelzést kapjunk róla. Ez nem csak abból áll, hogy "nem jó", hanem ténylegesen le kell írni, mi az, ami nem működik megfelelően.

Illetve szerintem itt már offoljuk a témát, menjünk át egy másik témába. :)
 

DeletedUser167

Vendég
Féloff-ként a bétás tapasztalatok:
+ oldal: már majdnem mindenkin végig lehet menni a szövetségen belül (olyan huszonsok ember után omlott csak össze a böngésző); és mivel ott magasabb szinten vannak a játékosok (illetve az épületeik), így itt valószínűleg most már (még) simán végig lehet majd mindenkit látogatni :)
- oldal: nálam jelentősen belassult a játék (mintha szaggatna); ráadásul az egeres scroll (fog meg, és húzd arrébb) úgy ment tönkre, hogy csak na (egér gomb megnyom, kép elhúz egér mozgatással, egér gomb elenged, egér mozgat és a játék úgy érzékeli még 1-2 másodpercen át, mintha még mindig nyomnám a gombot, ezért a képet is mozgatja); illetve ha benézek valakihez látogatóba, akkor hiába volt eddig beállítva, hogy 'távoli' nézetet használok, mindig 'közeli' nézettel kezd a városán belül

Vagyis nem biztos, hogy a jövő héten már megjön ide is; lehet, hogy van még rajta javítanivaló. :)
Nálam is ez a helyzet! Remélem mihamarabb kijavítják!
 
Fent