• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Keresési eredmények

  1. Xthor

    Továbbítva Épületfejlesztés

    Sziasztok, Nem egy eget rengeto dolog amivel most eloallnek. (nem mintha eddig az lett volna...) Nekem tetszenek ahogyan animalva vannak az epuletek, es szeretnem ha az epuletfejlesztesemnel is lenne animacio, tele van elettel a varoska, de amikor megy egy fejlesztes, az olyan kis egyhangu...
  2. Xthor

    Már felvetett Torony

    Udvozletem mindenkinek! Otlet: - A toronyban levo fix es "veletlen" ladak tartalmabol ajanljon fel randomra 2 lehetoseget, ami kozul valasztani lehessen a korabbi fix 1 random nyeremeny helyett. Magyarul minden egyes leharcolt/lealkudott vagy a "veletlen" lada kinyitasanal lehessen ily modon...
  3. Xthor

    Továbbítva Torony

    Sziasztok, Parszor mar vegigjartam a torony rogos utjat, es azon tunodtem, miert is van ennyire kielezve ebben a jatekban a randomitas.... Aki harcol, annak igencsak jol tud jonni mondjuk egy torpos segitseg, de hat sajnos nem mindig jon ossze, van mikor a kismillio gumifa utan mar a ladat...
  4. Xthor

    Továbbítva Micsoda Csoda

    Udvozletem! Visszaolvasgattam, ha voltak is mar ezek az 5letek, sajnos en nem vettem eszre, szoval ha duplicazok bocsesz! 1. csak engem zavar ha kesz van valakinek a csodaja, jon a tp ajandek, de aztan lovesem sincs h kitol? En szeretnem tudni kitol, sot azt is ha kesz lett egy olyan csoda...
Fent